çiçek 2010 yilinda doncaster

Doncaster yaklasik 68.000 nüfuslu 20 mil Sheffield bulunan Güney Yorkshire büyük bir sehirdir. DN4 ortalama ev fiyatlari £ 120.000 £ 140.000 arasinda gezinip, ev satin çeken Doncaster en önemli alanlarindan biridir. Doncaster ünlü insanlar Kevin Keegan, Brian Blessed, Tony Christie ve Jeremy Clarkson içerir.

Sheffield, Rotherham ve Barnsley ardindan, Doncaster Güney Yorkshire dördüncü büyük yerlesim yeridir. Yerel ekonomi 1970’lerde ve 1980’lerin basinda madenlerinin kapatilmasi kadar kömür madenciligi tarafindan agir desteklenmistir. Günümüzde, ekonomisini büyük ölçüde büyük ölçüde otoyol ve demiryolu altyapi ve büyük kent merkezlerine olan yakinligi nedeniyle dagitim merkezleri, sayisi ile tahrik edilir. Dogal olarak bu Doncaster konut alicilari için cazip hale getiriyor.

Doncaster demiryolu ve lokomotif eser bir geçmise sahiptir ve A sinifi lokomotif Yesilbas ve Uçan Scotsman yani sira binlerce LNER olusturmak için ünlü oldu. Günümüzde, Doncaster alicilar için cazip DN4 özelligi yapma, Leeds, Manchester ve Sheffield dahil olmak üzere birçok kasaba ve Ingiltere’de sehirlere demiryolu ile baglantilidir.
Bloom Doncaster posta kodu DN4 bireylerin, yerel kurulus ve isletmeler arasinda degisen kategorileri için ödül kazanmak için girebilirsiniz yillik yarisma En Iyi Sunan Garden, En Iyi tüm önemli Genç Kisinin Kategori Sepet veya Konteyner asili.

Simdi onun 21 yil, herkes için bir sey var. Iyi bir karar verirken yaraticilik, özgünlük ve renk çok daha önemli faktörler oldugu Yargiçlar, dikkate bahçe büyüklügü yapmayiz.
Onlar da En Iyi Ticari Tesisler kategori girerken rekabet kategoriden birine sponsor çünkü rekabet, yerel isletmeler için büyük firsatlar sunuyor.
Bakilirsa Temmuz ve Agustos 2010 Haziran ayinda gerçeklesti.

Kategorilerin her biri için sonuçlari Kasim 3rd Keepmoat Stadi’nda özel bir davet-sadece sunum aksam açiklandi. DN4 evlerde En Iyi Sunan Bahçe ödülünü bitki ve tasarim ve bahçe bakim genel kalitesini tarafindan degerlendirilmistir. DN4 Homes En Iyi Asma Sepeti ve Konteyner için ödül ne olursa olsun sekil veya boyutu, ekran ne kadar ilginç ve orijinal degerlendirilmistir. Ticari emlak ödül magazalar, barlar, restoranlar, oteller ve daha gitti ve yerel bölgenin cazibesini katki ne kadar degerlendirilmistir. Topluluk veya Grup ödülünü de yerel toplum tutulan ve çevre dostu ve uygulanmasi temizlik almak için tesvik ne kadar bitkilerin kullanimi üzerinde degerlendirilmistir.

Sonuç olarak, Bloom rekabet Doncaster birlikte toplumun genis bir bölümü getirdi ve neden Doncaster yasamak için böyle iyi bir yerdir vurgulanir.