10 yolu – gayrimenkul para kazanmak

Gayrimenkul para kazanmak gayrimenkul yatirimlarinin tüm çesitli türlerini içerir sonsuz bir konudur. Arazi, apartmanlar, evler, ticari binalar ve daha fazlasi var. Ne olursa olsun tipi ancak, asagida listelenen temel yolu bazi karinizi yapacagiz. Kendinizi olanaklari düsünerek almak için bu listeyi kullanin.

1. Takdir. Gayrimenkul para kazanmak tutarak ve bekleyen kadar basit olabilir. Gerçekten deger en takdir almak için, ancak, talep hizli tedarik daha büyüyor bir alanda satin almalisiniz.

2. Amortisman. Tüm vergi yasasi degisiklikleri sonra, hala gerçekten yok amortisman için bir kayip ilan almak unutmayin. Bu da daha fazla vergi sonrasi kâr, yani vergi zamanda bir çok kaydedebilirsiniz. Bu en üst düzeye çikarmak için, arazinin degeri küçümsemek çünkü, öncelikle binalarda degeri vardir emlak satin.

3. Kredi ödeme asagi. Yaptiginiz her ödeme ile sermaye kazanmak. Her bir ödemenin en düsük faiz yapabilirsiniz orani ve daha fazlasini alin ana harcanacak.

4. Nakit akisi. Gelir mülkiyet dogru sekilde satin aldiginizda, sadece kiraci tüm masraflari ödeme ve konut kredisi ödemeye yok, ama ayni zamanda pozitif nakit akisi var.

5. Düsük sahipsiniz. Asagida pazar satin aldiginizda size satmak kar dönüstürülecek anlik esitlik olsun. Çabuk kapanir, nakit, bazi borç kabul ya da borçlar, vb Ya da sadece düsük bir teklif yapmak: Düsük satmak satici için bir neden sunuyor. Satici ucuz satmak için kendi nedenleri olabilir.

6. Yüksek satmak. O kadar güzel temiz, kolay satin almak için yapmak ve en iyi dolar almak için dogru alici bulmak. Listede kapak yollari önümüzdeki dört deger yaratmak, böylece satmak daha fazla alirsiniz.

7. Finansman sunuyoruz. Eger finansman teklif varsa genellikle bir özellik için önemli ölçüde daha alabilirsiniz. Birini asagi az para ile satin izin, bu özellikle dogrudur. Ayrica ödünç iyi faiz alabilirsiniz.

8. Kullanim degistirin. Özellik için daha yüksek bir kullanim varsa, bunu bir sonraki sahibine daha deger hale dönüstürebilirsiniz. Bazen bu daire veya kinamak içine daire içine kinamak yapmak anlamina gelir. Belki ofis alani bir ev dönüstürme en büyük geri alirsiniz.

9. Gelistirmek ve onarim. Açiktir, ancak yapmak için iyilestirmeler bulmak için yaratici ve dikkatli bir sekilde bakmak gerekir gerektiren herhangi birsey Tamir. Sadece degeri, size mal ne daha birkaç kat daha fazla arttiracak olanlar konsantre ol.

10. Parçalari satmak. Gayrimenkul, parçalari genellikle tüm daha deger. Örnegin, 30.000 $ satmak için ekstra bir çok kapali bölme o kadar bir ev degerini azaltmak nadiren, bu yüzden sonunda daha fazla para yapacagiz.

Gayrimenkul para kazanmak bir harika yaratici bir süreç olabilir. Sadece burada listelenen kar kaynaklarina bakmak ve bir sonraki gayrimenkul yatirim birkaç tanesi nasil kullanabileceginizi düsünüyorum.