california haciz rekor ayarlamak devam

Bu emlak piyasasi Kaliforniya’da herhangi bir kötü alamadim görünüyordu Sadece zaman, rehine basvurularin hiçbir düzensizlik gösteren devlet çapinda artmaya devam etmistir. Birincil katkida bulunan faktörler gayrimenkul fiyatlarinda devam asagiya sarmal, durgun konut satislari ve satilmamis evlerin bir fazlaligi vardir. Daha da kötüsü haber Kaliforniya hala bazi gayrimenkul uzmanlari kötü henüz gelmek olabilir hissediyorum.

Temmuz 2005 Agustos 2006 tarihleri ??arasinda kökenli bu yilin son çeyreginde varsayilan giren mortgage kredilerinin çogu. Temerrüt 53,943 Uyarilar toplam Nisan ayinda yöneltildi – Haziran 2007. Bu bir önceki döneme göre 15 üzerinden yüzde bir artis temsil eder ve 2006 yilinin ikinci çeyreginde daha 158 oraninda daha yüksek.

Kaliforniya’da Senaryo ülke genelinde oynanan aynidir. Aksi takdirde büyük beden ev fiyatlari nedeniyle Kaliforniya’da bir ev, satin almak mümkün olurdu Birçok ev sahibi, bir anda ayarlanabilir faizli krediler ile bunu basardik. Bu kredilerin bir kismi belirtilen veya ispatlanmamis gelir basildi. Ayarlanabilir oranlari sifirlama ve ev sahibi aniden kendilerini sadece göze alamazdi ipotek ile sikismis bulunca özellikle bu krediler sorunlar için olgunlasmis vardi. Alt onlar için düstü, ve herhangi bir kaynaga geri düsmek eger birkaç vardi. Rehine takip etti.

Borç veren varsayilan islem basladiginda ülke çapinda birincil ipotek, ev sahibi ödemelerini bir ortalama bes ay arkasinda.

Varsayilan ev sahibi yaklasik yarisi, yüzde 54,6, cari ödemelerini getirerek yeniden finansman, ya da ev satis ve borçlu ne amorti tarafindan rehine sürecinden ortaya çikar. Bir yil önce bu 88.0 yüzde. Rehine kaybetti evlerin artan kismi yavas emlak piyasasi, hem de birden çok kredi finansmani ile pazar en yogun yasandigi satin evlerin sayisi yansitir. Bir ev satan, tüm kredi ikinci ipotek ve kredi hatlari en sik silinmektedir resmi rehine süreci, durum böyle degil ki, kapali ödenmelidir.

en iyi 10 rehine listesinde dört california sehirler

Stockton 8.169 rehine basvurularin, her 27 hane için 1, ve son yillarda ilk çeyregine göre 256 oraninda genel bir artis ile ülkenin yeni içerisinde 1. olarak kontrol eder. Sirasiyla Riverside, Sacramento ve Bakersfield rütbe 4, 5 ve 8 kentleri.

Kaliforniya’da rehine durdurmak isteyen ev sahibi bir mücadeleyle karsi karsiya. Yerde siki kredi kisitlamalari ile Kaliforniya’da rehine önlemek için ev sahibi için mevcut seçeneklerin sayisi sinirli hale gelmistir. Denge çesit elde edilene kadar bu sorunu daha da kötüye mukadder görünüyor.