Eger bir emlak yönetim sirketi gerekiyor

Bir kiralik emlak sahibi birisi ve su anda kiraci için bu özellik kiraya varsa, o zaman bir emlak yönetim sirketi için yönetim görevleri dis kaynak düsünüyor olabilir. Bu durumunuza ve ne kadar kiralik emlak canli olarak, sizin için akillica bir seçim olabilir. Burada dis kaynak mülkiyet yönetimi iyi bir seçim olabilir bazi nedenleri vardir:
• Hepsi onarim isleyebilir ve hatta 7/24 acil. Eger bir ev, daire, mobil ev, magaza, ofis veya depolama tesisi olup olmadigini, mülkiyet egilimi mümkün olacak degilseniz, o zaman sizin için bu isi islemek için birine ihtiyacim var. Özellikleri her türlü soba kirik veya çati çöküyor, ve bu sorunlarin çogu günün veya gecenin herhangi bir zamanda olabilir olsun, bir noktada sorunlar olacaktir. Eger baska bir alanda yasayan ve çok da özelliginden ise günün her saatinde bakim telefon görüsmeleri ile ugrasmak zorunda istemiyorsaniz, ya da, sizin için mal islemek için bir sirket askere gerekir.

• Onlar kira toplama görevi ile basa çikabilirim. Kira toplama, zaman alici ve genellikle pek eglenceli sikici olabilir. Kimse para koleksiyoncu olmak istiyor, ve size kiraci ya da eger iddiali olmak zor bir zaman varsa sadece o zaman bu sizin için buna deger olabilir yapmak için baska birini ise, toplama para ile ugrasmak istemiyorum. Ayrica cografi olarak zor kira toplamak için yapim, mülkiyet uzakta çok mil yasama sorun olabilir. Iyi bir yönetim sirketi küçük bir ücret karsiliginda sizin için bunu yapabilirsiniz.

• Bunlar emlak piyasasi ve ön elemeden kiraci ile bos doldurabilirsiniz. Bu kadar bir özellik kiralama en zor yönlerinden biridir. Yalnizca emlak kiralama ilgilenen insanlar bulmak olmamalidir, ama o zaman iyice onlar arzu kiraci oldugundan emin olmak için onlari ekran gerekir. Bir sirket kiraci pazarlama ve görüsme bas agrisi ve güçlük tasarruf, ancak, sizin için bunu yapabilirsiniz.
Eger kiraya bir özellik para kapali yapiminda ilgilenen ama çok uzakta yasamak veya bakim, pazarlama ve mülkiyet dolum ayiracak zamanimiz yok, o zaman bir emlak yönetim sirketi düsünmelisiniz. Birden fazla özellikleri kiraya zaman olacak gibi, kendinizi bas agrisi bir çok tasarruf ve daha büyük bir kar sonunda olabilir.

Ken Boutilier egitmek için gayrimenkul yatirim ve internet pazarlama onun bilgisi birlestirmistir bir Atlantik Kanada merkezli gayrimenkul yatirimci, egitmen, konusmaci, danisman ve girisimci