interaktif bir sanal tur ile reklam

Bazi olaylar sunulmustur sonra, haber izlemek için her aksam TV açtiginizda, spiker aniden durur ve söyle diyor: ‘Biz bu ticari bir aradan sonra birkaç dakika içinde dönecegim’. Bu bir sey göstermek için gider: basarili bir is söz konusu oldugunda reklam en önemli yönüdür. Bu durumda, herhangi bir akilli isadami bunu en iyi yapmalisiniz.

Gayrimenkul sektöründe, en çok sonucu aranan bir satis yapiyor. Ajan özelliklerini sunmak nasil biliyorsa, anlasma kapali kadar iyidir. Ilk, müsteriler tarafindan özelliklerini sunmak ajanlari tarafindan istenilen yerlerde ve ikinci, seyahat etmek: Ancak, son yillarda yapilan teknolojik ilerleme Emlakçilar tüm bu kaybedilen zamani ortadan kaldirmak için izin verir.

Internetin yaygin bir seviyeye gayrimenkul isletmeler alir. Herkes çok daha kolay özellikleri sunmak, böylece bir web sitesi olusturmak istiyor. Etkilesimli bir sanal tur ile web sitenizi gelistirmek eger Bunun üzerine, onlar ayrilmak istemeyeceksiniz.

Interaktif bir sanal tur ne anlama gelir? Bu müsteriye hitap, bu yüzden kolay bir özellik kendi zevklerine ya da uygun olup olmadigini belirleyebilirsiniz bir ortam olusturmak için bir yoldur. Müsterileriniz perde arkasina bakmak ve bir binanin içini görmek mümkün olacak.

Etkilesimli sanal tur için emlak internet üzerinden öne yapmak için yeni bir yoldur. Bu yukarida isaret gibi ayri çok daha cazip bir deneyim yaratmak, ayni zamanda, herkes için çok önemlidir çok zaman, tasarrufu saglar.

Interaktif bir sanal tur birden fazla sekilde olusturulabilir. Müsteri bir özellik ya da daha fazla deneyimini gelistirmek baska, daha gelismis bir sekilde, farkli ekran keyfini fotograf bir dizi görüntülenir zaman, bir slayt gösterisi olarak sunulabilir.

Ben neden bahsettigimi merak ediyorsaniz, cevap 360 sanal tur oldugunu. Bu yöntemin popülaritesi son yillarda büyüdü ve hizli bir sekilde mülk sunumlar için standart haline geliyor. Ben bu yöntemi olusur ne anlatmaya çalisacagim.

A 360 sanal tur alici bir binanin içinde bir odanin ortasinda oldugu izlenimini yaratir. Onlar ve disari büyüterek, bu oda içinde belirli ayrintilari odaklanmak ve bazi detaylari gözlemleyebilirsiniz. Evinizde çikmadan bir özellik ‘ziyaret’, çünkü bu, bilgi, bir sey her müsteri istek ve durumu avantaj olusturur.

360 sanal tur sunum nedeniyle bir müsteri memnuniyeti gibi geleneksel iki boyutlu fotograflari aksine grafik ayrinti bir sonraki seviyesidir. Ayrica rakiplerinden bir adim kalmak için firsat verir.

Birkaç dakika bir konuda bir anlasma yakin bir 360 sanal tur olusturmak bir sirket ilgileniyorsaniz, çevrimiçi ve web 360photography.com ziyaret ediniz. Mesleki yardimiyla, is çok daha basarili keyfine varacaksiniz.