mallorca özelligi

Saglam kaya magaralar, uçurumlar ve koltuklarla kontrast ile beyaz kumlu plajlari çarpici ve tatil, dinlendirici, canlandirici ve faaliyetlerinin tam yapmak bu ada çevresi. Seyahat edenlerin adada çok muhtesem otellerde kalmak için bekliyoruz, ancak, 21. yüzyilin basindan bu yana, makul fiyatlarla Mallorca satilik emlak yapar kentsel yeniden gelistirme, bir artis olmustur.

Mallorca, Palma, baskenti sehir de Balear Adalari çevreleyen özerk topluluk baskenti oldugunu. Palma limani olan tüm ada ve ana havaalani için erisim noktasi olarak da, Palma yer almaktadir. Yerliler Palma, “Mallorca Ciutat (sehir).” Diyoruz Kent adanin güneyindeki Palma güzel Körfezi kiyisinda sarar. Kentsel alanda bir büyüme trendi yasaniyor ve metropol alani için nüfus 500.000 kisi üzerinde, Ispanya’da 12. en kalabalik bölgesi yapma. Kiyi seridi plajlari, gece hayati ve en iyi Akdeniz mutfaginin tüm iyi oldugu yerde Mallorca devremülkler ve lüks daire ararken, birçok ziyaretçi bu güney metropol seviyorum.

Adanin diger ucundaki, 12.000 kombine nüfusa sahip iki gelismekte olan köyleri ile küçük bir liman vardir. Ada için büyük kentsel alanlarindan biri olsa da, Palma daha küçüktür. Yine de, çagdas kentlerin kolayliklar vardir. Bu tesis Koyun baglanti kasaba koy ortasinda agiz ve Nottingham de Port de Nottingham bulunmaktadir. Bir tramvay sahil baglanti yolu yaninda iki köy arasinda hareket eder. Orada magaza ve butikler, restoranlar ve misafirler için otel, ancak atmosfer sessiz. Vahsi, egrets, ördekler ve kazlar gibi su kuslari kadar içine akan nehir küçük bir koy bölgeye akin ve.

Kesinlikle, adaya gelirken en gezginler ilk Palma güzel kiyi kenti yasayacaksiniz, ancak birçok küçük sehir ve muhtesem, rahatlatici kaçamaklari yapmak tüm Mallorca adanin etrafinda kiyi köy bulunmaktadir. Ziyaretçiler manzaralari, kokular ve bu adanin tatlari alarak kisa bir yol tur devam edebilirsiniz. Özellikleri ve uzak kentsel alanlarin en yogun gelen Mallorca villa bulunmaktadir. Bir kez adaya gelen pek çok kisi, dönmek istiyorum. Bazi ziyaretçiler bile uzun kalmak seçin. Mallorca satilik emlak için arayanlar muhtesem ada cenneti çekilmek bulmak için emin olacaktir.