neredeyse herkes kullanir kolay kursun nesil kar

Nüfusun% 90 bir faks makinesi kullanir. 800 # arama yakalama Basarili Emlakçilar ne kullanin. Bu etkili bir kombinasyon ucuz emlak yol getirecek ögrenin.

Eger # yakalama arayip faks ile bilgi raporlari sunuyoruz 800 kullandiginizda bu essiz açidan kar olacaktir. Gayrimenkul için 800 numarasini kullanarak ve yeni bir mesaj için basit bir faks islevi uygulayarak, önemli ölçüde hedeflenen kursun üretimi artacaktir.

Eger alici ve satici yol hem de olusturmak için yeni ve yenilikçi yollar ariyorsaniz, bu tam size göre. Kursun nesil bu son derece etkili bir yöntem bir faks makinesi ve 800 # ANI ile yakalama Çagri sahip gerektirecektir. (Otomatik Numarasi Tanimlama özelligi).

Bu teknigin hedef size potansiyel müsteriler tarafindan okunacak istiyorum basit ama bilgilendirici rapor yazmak gerekir. Bu, hakkinda yazmak için nitelikli hissediyorum herhangi bir konuda olabilir. Su anda piyasada haciz ve kisa satis bilgi ve örnek için bagiriyor.

Raporunuzu olusturduktan sonra, yazim hatalari (mümkün oldugunca profesyonel olmak istiyorum) için düzenlemek için emin olun. Baskasi ve elestiri ona geri okudum. Yeni ve gelistirilmis versiyonu yeniden yazmak ve daha sonra rulo haziriz.
Daha sonra, otomatik olarak talep üzerine bu faks olusturmak için 800 sayi çagri yakalama sistemi kurmak. Bu sistem 7/24 çalistigini unutmayin. Nasil adim adim yazili talimatlar en azindan kullanilan sistemi ile, dahil, çünkü kurmak kolaydir.

Bir sonraki adim yerel bir seri ilan çalistirmaktir, çünkü maliyet faktörü (ücretsiz) ve dogru gayrimenkul yol hedefine dogru ilerlemektedir çeken seyirci Craigslist kullanin. Çekici bir baslik, faks sizin için zil alacak bir sey yazmak emin olun. Sizin yol gerçek olacak, böylece, baslik, raporun konu eklemeyi unutmayin. Son # sag reklam içinde atanan mesaj numarasi ile 800 dahil, alt kisminda asagi yerlestirin.

Daha geçen hafta kendi pazarlama kampanyasi bu teknigi denedim ve sonuçlar rekor sürede hedeflenmis potansiyel büyük bir artisa yol açti. Ben ücretsiz craigslist’in reklam yerlestirerek 20 dakika içinde benim ilk faks istegi aldi.

Benim zaman ve bu proje yatirim çok az para sadece bir saat ya da öylesine, gerçekten sicak olur baslamisti. Yatirim için sadece dogru zamani bekleyerek, gayrimenkul piyasasinin köseleri etrafinda kenar olmustu yeni umutlari onlara dogru faksla olan bu ücretsiz bir rapor talep edildi.