sehir memphis daire

Mississippi nehrinin kiyisinda en iyi Memphis daireler Güney Bluffs Apartments. Burada bulunan olanaklar yeni kentsel yasam tüm kolayliklar sunan, henüz doga ile çevrilidir. Bol çesmeler her yerde, parke tasi sürücüler vardir ve çiçek yatak tüm yollar boyunca dizilmis.

Güney Bluffs Apartments Downtown Memphis yer almasina ragmen, sakinlerinin kolayca South Main Tarihi Arts District, tramvay hatti ve ayni zamanda Mississippi Nehri için güzel bir demir yaya köprüsü ve Tom Lee Park erisebilirsiniz. Bu nedenle bu sehrin tarihi bir bölgesinde yer alan ve Downtown en yeni semtlerinden biridir.

Dairelerde topluluk duygusu vardir ve kullanilabilir çesitli özel terasli ve balkonlu bir ve iki yatak odali daireler tek aile evleri kadar vardir. Seçtiginiz ve bütçe daire bulmak için eminiz. Kendi web sitesi düzenli olarak güncellenmektedir ve her zaman dairelerin durumu kontrol edebilirsiniz.

Topluluk özellikleri iki yüzme havuzu, bir isikli tenis kortu ve her zaman açik olan iyi donanimli bir fitness merkezi bulunmaktadir. Sessiz mahallede sokaklarda aksam yürüyüsleri için idealdir ve, komsulari ile bulusmak kendi hizda sokaklarinda köpek ya da kosu yürüyüs yapabilirsiniz.

Toplumun Güney tarafindaki Güney Bluffs Apartments, lüks evler ve daireler gerçekten göze çarpmaktadir. Bütün alan onu çevreleyen yedi metrelik tugla duvar vardir ve otomatik erisim kapisi üzerinden geçen insanlar bir kontrol tutmak için yardimci olur.

Lüks sehir Memphis daireler ve lüks evler hiçbir tanitim gerektiren ve mevcut sakinlerinin çogu agiz veya ittifaklar yaymasi sayesinde daire veya ev bulduk. Güney Bluffs Topluluk yasamak gerçekten nadir bir deneyim ve lüks evler cazibesini uzak nefes alacak.

Lüks daireler genis ve açik ve en iyi sekilde lüks yasam yansitmaktadir. Tasarimlar benzersiz, dairelerin özellikleri üstün ve Memphis siluetinin görüslerini mükemmel. Her dairede saglanan olanaklar en iyi ve toplum hizmetleri de mükemmel. Örnegin, sadece aktivite birkaç isim alarm sistemleri, yikama ve kurutma makineleri, kablo baglantilarini, her dairede tavan vantilatörü vardir. Bunun yani sira saglik kulübü ve yüzme havuzlari, yürüyüs kulüpleri ve ayni zamanda mevcut yerinde acil servis vardir.

Memphis kiralik daireler için birkaç özel teklifler vardir. Bir 13 aylik kira ve özel fiyatlarla daire de alabilirsiniz. Firsati ve Güney Bluffs Apartments kaldiniz ve Memphis sakin bir ortamda bulunan tüm olanaklar en iyi sekilde.