Bir FSBO satici olarak gerçekten hizli mal satan

Onlar gerçekten mallarini hizli satmak gereken yere Zaman zaman, bir ev sahibi bir durumda konabilir. Bir FSBO satici olarak, dahil gereken bir strateji vardir.

Bir FSBO satici olarak gerçekten hizli mal satan

Zaman zaman, yasam sürünme ve derrière sizi isirmaya. Bu, isinizi kaybetme büyük tibbi faturalar ve benzeri gibi olaylar size mal satmak ve SIMDI satmak için ihtiyaç yaratabilirsiniz! Bu durumda, hemen her zaman bir emlakçi olmadan ev satis yol almak gerekir. Bu rota gitmeli nedeni genellikle ücret alti yüzde emlakçi komisyonu ödememek için. Ne fiyat soran alti yüzde ve anlayacaksiniz anlamaya bir dakikanizi ayirin.

Sebebi ne olursa olsun, size hizli bir sekilde mal tasimak için gereken gerçeklesme geldiniz. Ne strateji istihdam gerekir? Peki, bölgede benzer evleri daha düsük bir fiyata piyasada bu listeleyebilirsiniz. Bu sonunda bir satis yol gerekirken, hayir ne kadar sürecegini söylemek var. Bir hafta ya da alti ay olabilir. Açikçasi, daha hizli bir sey gerekir.

Agresif mal tasimak için bir strateji mortgage brokerlari arama baslamaktir. Hayir, bir kredi ariyor degildir. Bir mortgage broker, ancak, özelliginde ilgili taraflara olmalidir. Bir mortgage broker ev sahipleri için en iyi konut kredisi fiyatlari ve ürünleri bulma isletme bulunmaktadir. Daha da önemlisi, birçok gayrimenkul yatirimcilari kendi finansman ihtiyaçlarini tüm islemek için mortgage brokerlari kullanin. Bir yatirimci ve üzerinde birden çok özellik satin alma oldugu için, onlar sadece kendi ipotek süreci ile basa çikmak için zamanimiz yok.

Mortgage brokerlari basvururken, is bes üzerinden veya on yil deneyimli broker ariyoruz. Bu kisiler hemen hemen her zaman müsteri olarak birden fazla gayrimenkul yatirimcilari var. Yatirimcilar da, herhangi bir yatirim firsatlari için bir göz disarida tutmak için mortgage broker için ayakta talimat var. Ben burada gidiyorum nerede görebilirsiniz düsünüyorum. Mortgage broker satin almaya hazir ve simdi satin almak için hazir yatirimcilar için baglantidir. Bu insanlar titreme yok. Onlar ev analiz ve ilgilenen varsa bir teklif ayni gün yapacak. Teklif sizin için kabul edilebilir, özellik hizli satilan ve size hedefe bir araya geldi.

Soruyorsun daha yatirimci düsük sunacak? Evet, ama her sey tartisilabilir oldugunu. Bir FSBO satici oldugu için, ayni zamanda emlakçi komisyon ödemiyor tarafindan yapacak tasarruf verilen fiyatlandirma geçmek için oda olacak.