brainerd gayrimenkul

Brainerd Minnesota eyaletinde bulunan bir küçük bir sehir. Brainerd Crow Wing Ilçesi ilçe merkezidir. Bu sehrin kendisi 13.000 üzerinde bir nüfusa sahiptir ise 82.000 üzerinde bir nüfusa sahiptir Brainerd Büyüksehir Istatistik Alan bir parçasidir. Brainerd bir aile kurmak veya yükseltmek için mükemmel bir sehir yapmak nispeten düsük issizlik oranina sahiptir.

Brainerd da gerçekten güzel bir alan ve bir hafta sonu kaçis için bir aile tatili, is konferans ya da sadece almak için mükemmel bir yerdir. Dört yüz nefes kesici göl ve çevresinde nehir bir zemin ile, her yastan herkes için bir sey sunuyor. Birkaç golf sahalari ile, bir balik Wranglers ve Golfçüler cennetidir.

Yüz mil uzunlugundaki asfalt yürüyüsçüler ve yürüyüse izi genis ormanlar ve nehirler yoluyla sarma, dogal göller geçiyor.

Kis sezonunda da kis sporlari, kayak ve kar mobil meraklilari çok çekiyor.

Brainerd da Emlak özellikleri satin ilgilenenler için mükemmel bir yerdir. Su anda, bölgede 167.000 $ medyan fiyat, satilik üç yüz özellikleri vardir. Özellikleri hesap Kiralama emlak konut piyasasinin% 44.2 ve ev sahipleri için% 55.5 için.

Geçen yildan beri, Brainerd alan kapali satislari üzerinde% 12.5 artis yasadi, ortalama satis fiyati onlari büyük yatirimlar hem de herkes için kalici veya tatil evleri yapmak, 64.900 $ olmak.

Birçok özelliklerine veya bu özel sahil erisebilirsiniz. Ancak, bol özellikleri de daha ‘sehir-yasam’ durumlari tercih edenler için kullanilabilir.

Yeni bir özellik listeleri, satis ve gelir genel Crow Wing Ilçe devam eden büyüme mükemmel bir yatirim firsati yapmak. Sadece son bir ay içerisinde, yeni gayrimenkul listeleri 20.3% toplam artis, kapali satis geçen yil sasirtici bir% 59.1 artmistir.

Ortalama gün bir özellik% 12,2 düstü satilmadan önce satis vardi. Geçen yil ortalama emlak fiyatlari% 78,5 artti. Özel sahil erisimi olan özellikleri 0,3% artis ve sahil ve nehirler erisimi olan özelliklerinde bir 13.6% artis her alici veya yatirimci uygun bir sey var demektir.

Brainerd olan ortalama ev degeri ortalama alici için çok uygun hale 172.000 $ biraz üzerinde. Brainerd gayrimenkul ABD’de basina bela olmus yeni konut krizden çok etkilenmis degil.

Tüm bu istatistikler göz önüne alarak, bu Brainerd gayrimenkul satin düsünebilirsiniz neden görmek kolaydir. Mükemmel bir gayrimenkul bulmak Brainerd gayrimenkul konusunda uzmanlasmis deneyimli bir emlakçi ile bir esinti olmalidir.