Florida gayrimenkul – günes devlet

Günes ve eglence bilet ise Florida gayrimenkul kesinlikle bir göz deger. Plaja bile yakin Florida gayrimenkul, çok iyi bir anlasma oldugunu.

Florida

Florida kuzeydogusunda kis firtinasinda yasayan insanlar için iyi bilinen bir cennettir. Günes ve sicak su bir açik cazibe vardir, ama Florida’ya çok daha fazlasi var. Orlando Miami efsanevi bir gece hayati ile ayri bir yetiskin çesitli eglence sunarken, Disney World ile dev bir tema parki gibi görünüyor. Florida Keys atmak, üniversite ve profesyonel spor takimlari, Kennedy Uzay Merkezi ve ton sahilde ekmek yani sira yapilacak çok sey olan bir devlet var. Sonra tekrar, sahilde loafing asagiladigi asla!

miami

Miami hiçbir tanitima gerçekten ihtiyaci olan bir sehirdir. Küba etkileri ile, sehir stil, renk ve eglenceyi seven insanlarin bir patlama meydana geldi. Plajlar, barlar, açik hava kafeleri ve yürüyüs sokaklarda oldugu gibi palmiye agaçlari bol. Eger plaja bir mola gerektiginde, Miami basketbol, ??hokey ve futbol, ??beyzbol profesyonel spor takimlari ev sahipligi yapiyor. Alan için gerçek anahtar, ancak, sadece festival atmosferi ve kisidir. Nüfusun yaklasik yarisi sehir boyunca görünen bir agir etkisi ile Ispanyol oldugunu. Her gün Miami’de bir partidir.

orlando

Orlando tema parklari baskenti degilse, ben bir yer için üzülüyorum. Orlando Disney World, Universal Studios ve Sea World daha az ev sahipligi yapmaktadir. Tema parklari aslinda Orlando dogru biraz yumusak yapar, sehir, kenarinda yer almaktadir. Nem yaz aylarinda bir ayi biraz olabilir, ama kisin inanilmaz güzel.

tampa

Tampa bence bir underrated bir sehirdir. Bas elestiriler asiri modern ve biraz sikici gibi görünüyor. Aslinda, tam tersi. Tampa özellikle Ybor City, bir korkak kültürel hissediyorum sahip oldugu birden fazla kültür ücretsiz sürüsü eglenceli çatisma ve bir Küba purosu bir Kübali sanatçi tarafindan el haddelenmis alabilirsiniz. Müzeler, sanat galerileri ve tema parklari boldur. Clearwater plajlari, beyaz temiz ve güneste kizartma için iyi bir yer vardir.

Florida emlak

Florida gayrimenkul çok makul bu nedenle bir okyanus veya göl yakin çok onu düsünüyor fiyatlandirilir. Orlando ortalama ev fiyati Tampa olarak kabaca ayni miktarda, sadece 300.000 $ üzerinde çalistirmak olacaktir. Miami, fiyatlar çilginca size aradiginiz sehrin bir parçasi bagli olarak degisir, ama size $ 250,000 800.000 $ için fiyat araliklari bekleyebilirsiniz.

Eger Florida gayrimenkul almak istiyorsaniz, simdi ideal bir zaman olabilir. 2005, Florida emlak yaklasik yüzde 25 oraninda takdir!