Fransizca emlak yatirimcilari ile bu kadar popüler olmasinin nedeni

Kasvetli gayrimenkul büyüme Avrupa’nin geri kalani veba ise bir Avrupa ülkesi popüler emlak piyasasi basari hikayesini insa ediyor. O milletin Fransa’dir. Onun emlak piyasasi 2011 yilinda da 2010 yili patlama devam edecek. Fransa’nin büyük sehirlerde bes yerel özellik degerleri bu yil ortalama% 10 artis bekliyoruz. Fransa’da mülk satisi 2009 ile 2010 katina. Yatirim amaçli gayrimenkul satisi geçen yil% 40 artmistir.

Neden Fransizca emlak yatirimcilari ile bu kadar popüler? Birçok katkida faktör vardir. Uzmanlar kesinlikle ekonomik gerileme ülkenin hizini yavaslatmak için attiginiz adimlari için Fransiz hükümetinin kredi. Fransa’da mortgage oranlari% 3.3 düsük bir sonrasi Dünya Savasi kayit altindadir. Iki yil önce bu oran% 5 idi. Ipotek ve Fransa’da özellik için finansman güvenligini kolay kalir. Yatirimci güveninin artmasi özellikle Fransa’nin güneyinde lüks özellikleri satis büyümesi (en fazla% 75 oraninda), yol açti. Fransiz Yatirim Amaçli Gayrimenkuller çok daha güvenilir bile tahvil, hisse senedi ve altin yatirimlari daha oldugu bazi uzmanlar tarafindan kabul edilir.

Yatirim amaçli gayrimenkul için bir derece popüler bir seçimdir Fransiz leaseback özelligidir. Leasebacks gelistiriciler popüler turistik bölgelerde ve ülke genelinde kirsal alanda insa ve pazar mal tesvik eden bir hükümet girisimi vardir. Gelistirici bireysel yatirimcilar için özellik preselling ise bina baslar. Bu yatirimcilar daha sonra özellikleri binayi kiraya yila basina yaklasik% 4 garantili bir dönüs saglar çalistirmak için bir operatör ile ticari bir geri kiralama programina girin.

Ulus turistik bölgelerde kisa süreli kiralama için çok ihtiyaç duyulan konut elde ve yatirimcilar satin alma fiyati üzerinde KDV (katma deger vergisi) iadesi alirsiniz. Fransiz leaseback özellik için talep oldukça yüksektir bu nedenle Fransa yilda 70 milyon turiste ev sahipligi yapmaktadir. Fransiz Yatirim Gayrimenkul olarak, ayni zamanda güçlü sermaye artisi ile birlikte% 6.5 büyüme alaninda yatirim ortalama garantili dönüs. Önceki yillardan farkli olarak, yatirimci artik KDV geri ödeme cezasi herhangi bir zamanda mal satmak olabilir.

Ingiltere’de yatirimcilar tarihsel olarak cazip fiyatlar ve kolay seyahat erisim için Fransiz Gayrimenkul Yatirim tercih var. Fransa’da Emlak özellikle Dordogne bölgenin bunlardan 6.000 ‘den fazla ev oldugunu Ingiliz vatandaslari ile çok popüler. Bos Euro ipotek ve Sermaye Kazançlari herhangi bir artis üzerinde sikilastirir varsa uluslararasi yatirimcilar engel olabilecek tek faktör baslatilir. Su anda, Fransiz Yatirim Gayrimenkul mükemmel bir geri dönüs saglar.