kendi depolama birimleri – potansiyel müsterileri çekmek için nasil

Kendi depolama birimleri herhangi bir kiralik depo is dayanak noktasi vardir. Müsterilerin her türlü uygun özellikler sunan depolama birimleri olmasi gerekir. Bu, ilk kez bir depolama is kurma is genisletiyoruz, veya varolan bir yenilenmesi olup olmadigi önemli degildir. Nelere ihtiyaciniz müsterilerinize bir tek durak depolama çözüm tüm özellikleri ve teklifleri ile bir öz depolama yapidir.

ne sunmak için

Herhangi bir öz depolama is müsterilerinin tüm depolama ihtiyaçlarina hitap gerekiyor. Tesislerin çogu kendi depolama birimleri olmasina ragmen, sadece mobilya dahil olmak üzere ev mobilyalari saklamak için sunan daha fazlasini gerektirir.

Birçok depolama tesisleri de günlük olarak kendi araba park etmek müsterilerine hizmet sunuyoruz. Daire yasayan insanlarla, otopark bir sorun olabilir. Özel garaj kiralama depolama tesislerinde pahali ve park alani olan ucuz bir alternatiftir.

Ayni zamanda onlarin tekneler, RVs ve yat park etmek insanlar için teklif alan düsünebilirsiniz daha genis bir müsteri tabani çekmek için. Uygun bir depolama tesisi bulmak isteyenler kendi depolama birimleri ile birlikte park yerleri sunuyoruz tesisleri tercih edecektir.

Bu sizin kendi depolama binasi beton, çimento veya çelikten yapilmis fark etmez. Ne yapmaniz gereken iyi muhafaza temiz bir tesis sunuyoruz. Çatilar sizdirmaz olmalidir, oluklar unclogged, ve duvarlar taze boyali.

Depolama birimlerinde çesitli boyutlari sunuyoruz. Çogu kisi birkaç ev esyalari saklamak için depolama tesisleri kullanmak. , 4 – – Ancak, bazi ayrica 3 tüm esyalar saklamak ya da 5 yatak odali evler. En depolama tesisleri uygun 36 standart boy karton kutular etrafinda saklayabilirsiniz küçük 5 cm x 5 ‘birimleri. Diger x 30 ‘veya daha fazla 10’x 20’ veya 10 ‘ölçüm büyük olanlar ile, farkli boyutlarda birimleri sunuyoruz. Bu birimler daha büyük evlerin tüm esyalar karsilamak için yeterince büyük.

birimleri türleri

En depolama birimleri güvenli olan kendi depolama birimleri var. Herhangi bir kisisel esyalari saklamak için bu normal bir adet kullanabilirsiniz. Ayrica iklim kontrollü birimler teklif edenler de vardir. Bu pahali esyalarini saklamak için isi kontrollü ve idealdir.

Bu digerleri arasinda, ayni zamanda mobilya, müzik aletleri, elektronik aletler ve sanat eserleri için idealdir.

Tesis yenileme ve daha fazla depolama birimleri eklerken siz de birkaç iklim kontrollü birim yükleme düsünebilirsiniz.

güvenlik düzenlemeleri

Bu müsterilerinizin tüm önemli bir husustur. Onlarin esyalarini parasal olarak degil, ayni zamanda duygusal açisindan degil sadece, onlara degerlidir. Eger müsteri tabanini artirmak için, size tesis ve kendi depolama birimleri yüklü güvenlik sistemleri en son var, emin olmaniz gerekir.