meksika gayrimenkul – büyüme bir bilgi toplumu

Meksika gayrimenkul düsünüyorsaniz birçok alici, internet ve cep telefonlari gibi, modern bilgi teknolojisi için erisim sorgulayacaktir, satilik sahil Meksika mevcut oldugu aslinda, Meksika “, bilgi toplumu” gelisen bir haline hazirlaniyor ve birçok alanda oldugu, bu faydalari zaten çok kolay görülür.

Bir “bilgi toplumu” kavrami dünyada giderek önem kazanmaktadir gibi bilgilerin küresel etkisi, Meksika’da ileri atilimlar yapiyor. Meksika hala yüksek hizli, genis bant internet baglantisi neredeyse bir insan hakki olarak kabul edilir ülkeleri yakalamak için gitmek için bir yol olsa da, ülkenin internet kullanicilarinin sayisi artti ve büyük ölçüde bu tür erisimi olan alanlar artti hizmetleri mevcuttur, bu bir olmak için çok eksik degildir “bilgi toplumu.”

Bu sahil satisa düsünenler satin alma bir Meksika kinamak için ne anlama geliyor?

Meksika’nin bilgi altyapisi ulasilabilir ilk alanlar arasinda Cancun, Playa del Carmen, ve Puerto Vallarta gibi sahil gelisen turistik bölgelerde, vardi. Bu alanlar çok uygun fiyatlarla tamamen güvenilir, yüksek hizda internet baglantilari tadini çikarin. Telefon sirketlerinin paketleri bir telefon hatti, internet ve kablo / uydu kombinasyonuna firsatlar sunuyoruz. Baglantilarinin en modern ve en hizli hizlari sunan yeralti fiber optik kablolama dahil ediyor yeni gelismeler bazilari.

Cep telefonu sebekeleri de yaygindir. Sirketlerin çesitli size planlari gitmek yeni Blackberry gibi telefonlar da dahil olmak en iyi aylik paketler, ve erisilebilir ödeme sunmak için rekabet. Sebeke kapsama yeni yerler her gün kullanilabilir, ve, tekrar, turizm merkezleri en iyi hizmeti zevk ilk arasinda yer almistir.

Leptoplar için ve akilli telefonlar, iPad’ler, vb için kablosuz internet de çok sayida restoran, kafe, alisveris merkezleri ve halka açik yerlerde çok yaygin hale gelmektedir; Playa del Carmen, örnegin, hatta parklar ve diger kamusal alanlarda ücretsiz kablosuz internet erisimi vardir.

Bilgi toplumunun genel etkisi, Avrupa Birligi ve birkaç yil için Amerika Birlesik Devletleri gibi çarçabuk ilerlemistir “Direktif 2000/31” ve “Dijital Milleniumm Yasasi,” sirasiyla olarak ikincil hukuk kurallari degisti, düzenli tesvik Internet, elektronik ticaret, veri mesajlari ve kisisel verilerin korunmasi yasal koruma erisim.

Meksika arkasinda yakin takip ediyor, ve gelismekte olan ekonomiler arasinda, en iyi potansiyel bazi yakin gelecekte bir “bilgi toplumu” olma gösterir; iyi bir iletisim altyapisi dayanarak yurtdisinda yasayanlar için, daha iyi bir haber olamazdi.

topmexicorealestate.com; güvenli Meksika özellikleri bulma ve satin alma için uzman meksika önde gelen ag