sadece dogru ev evreleme

Çogu ev sahibi bu evreleme ev satis önemli bir parçasi oldugunu biliyorum ama herkes bu kötü bitti ya da pek çok faydalari tamamen kaybolur böylece sekilde abartili olabilir fark eder. Görünüyor olsa da oldukça düz ileri bir kasar-veya ise hatta kendinizi-ev evreleme düsündügünüzden daha yanilticidir olabilir isi.

MLS listeleri bakarak, kolayca bazi ev sahipleri bile en temel evreleme stratejilerinin farkinda oldugunu görebilirsiniz. Eger profesyonel bir kasar ise dikkate bile önce evinizin evreleme üzerinde son rötuslari ya bir profesyonel için bir do-it-yourself evreleme yapmak veya hazirlamak için alabilir bazi basit adimlar vardir.

Evreleme ilk adim ev de-yigilmayi olmalidir. Lütfen biblolar kadar tüm kutu ve gereksiz mobilya ve mevsimsel ürün depolama koymak. Evinizde asiri esyalarini en iyi daha küçük görünmesi, ya da bir stokçu gibi en kötü ihtimalle orada yasiyor olabilir. Asiri esyalarini büyük bir miktari da zor potansiyel alicilar evinizin kemikleri gerçekten de, neye benzedigini görmek için yapabilirsiniz.

Bir sonraki önemli adim tamir oldugunu, birisi yeni bir bakis açisi ile ev bakar zaman, sizin için çok önemli görünmüyor küçük onarim muhtemel alici için çok daha belirgin bakmak egilimindedir. Kapilari etrafinda siyirma herhangi bir asinmis hava degistirin, senin araç ya da yürüyüs yollari üzerinde herhangi bir kirik beton tamir, herhangi çatlak veya kirik armatürleri degistirin. Evinizde sadece bir tamire ev satin almak için gidiyoruz olmadigini alicilara görünmesi, çalisma gerekir evlerinde alicilar daha küçük bir teklif net olacaktir.

Bir baska önemli alan boya, sadece boya ayni renk ile duvar ve tavan kaplama olsaniz bile, taze bir kat ev parlak ve temiz görünümlü yapacaktir. Evinizin içine pembe veya turkuaz boyali ise, ciddi alicilar için daha iyi itiraz daha nötr tonlarda resim düsünmelisiniz.

Eger bu adimlari tamamladiktan sonra profesyonel bir kasar ise düsünüyorsaniz, onlar size o kisi nasil göründügünü görebilirsiniz düzenlediler bir ev tur islerini resimleri, hatta daha iyi, bakin emin olun. Birçok ev stagers de islerini örneklerini görmek ve kolayca alanda farkli stagers arasinda karsilastirabilirsiniz web siteleri var.

Bir katalog içi gibi ev görünmesi gerekmez, ama temiz ve davetkar görünüyor eger iyi bir fikirdir. Ev evreleme onlara gerçeklestirmek yardimci olabilir; Unutmayin, alicilar bir ev bakmak ve kendilerini yasayan görmek mümkün olmak istiyorum.