sizin dogu santa cruz ev için bir müteahhit ise ne zaman nasil para kazanmak için

Belki de sadece bir Dogu Santa Cruz ev aldim, ya da belki yildir orada yasadim. Sansi, bir noktada, bir sey üzerinde çalismak için bir müteahhit istediginiz gidiyoruz vardir, ve bunu yaptiginizda, bu ipuçlari paranin karsiligini daha fazla patlama yardimci olmalidir:

• çevresinde alisveris. Müteahhitler çesitli teklif almak ve en iyi degeri teklif arayin.
• Eger maddi ve isçilik maliyetleri bölünmüs alinti müteahhitler var – bu sekilde, gerekirse, size indirim magazalarinda veya izni satis, kendi malzemeleri bulmak ve malzeme maliyet kaydedebilirsiniz.
• yüklenici için mümkün olan en kolay isi yapin. Eger, onlara su ve enerji kullanimi, ve bunu hedefliyoruz teklif sürecinin baslangicinda bildirin izin – bunu yapmazsaniz, onlar sadece kendi saglama maliyetini ekleyecegiz ve bir teklifiniz için biçimlendirme,.
• onlar için hazirlik çalismalari bazi yapiyor düsünün – örnegin size retiling iseniz, eski kiremit kendinizi kaldirmak, ya da yeni mutfak dolaplari montaj eger, yikim ve eski birimlerin kaldirilmasi kendiniz yapin.
Ön ödeme Asla •, her zaman tamamlanan çalisma dayali tirnak ayrintili bir dökümünü almak ve ödeme. Bu nadir olabilir, ama gidis zor alirsa mevduat ya da tam ödemeleri ile kaybolmaya müteahhitler için duyulmamis degil!
Tamir veya daha saygin bir sirket tarafindan iyi bir is daha size daha fazla maliyet arazi degistirilmesi gerekir kalitesiz isçilik – • en ucuz teklif size en az maliyet gidiyor sanmayin. Referanslar isteyin ve onlari kontrol, para açisindan hem de iyi bir anlasma aldiginizdan emin olmak için, ve kalite.
• bunlari kendiniz, ya da yüklenici satin olsun, kaliteli malzemeler kullanilmaktadir emin olun. Hatta en büyük müteahhit veya esnaf alti malzeme ile çalisirken üst çentik sonuçlari sunmak için beklenemez.
• Asla lisansli, nitelikli su tesisatçilari veya elektrikçiler ise de maliyet numaralari eksik. Bazi genel yapi DIY için uygun, hatta kadariyla maliyet gider gibi köselerde kesme, ancak bir sey sihhi tesisat ve elektrik isleri ile yanlis giderse, felaket anlamina gelebilir.
• Son ama kesinlikle en az degil, is takip. Korku hikayeleri bir müteahhit sadece mutlak felaket eve dönmek için, denetimsiz birakarak ev sahiplerinin bol.

Dogu Santa Cruz evleri, digerleri gibi, arada bir sprucing biraz gerekir ve bu ipuçlarini takip ederseniz, bir müteahhit ise biraz para kazanmak, ama yine de yüksek kaliteli is almalisiniz. Ya da sabit olmasi ödemek – Unutmayin, birkaç yil gelmek için onunla yasamak zorunda gidiyoruz.

Bir müteahhit ise ve is ilk seferde dogru yönetmek ve uzun vadede bir paket tasarruf edecegiz olsun emin olun.