Yeni meksika çiftlik arazi

Çiftlik arazi satin almak isteyenler genellikle onlar için dogru bir yer yapacak belirli seyler arayin. Bu nitelikleri bir kisi istedigi ahir türüne bagli olarak degisebilir olsa da, genellikle onlar su ve gelismemis arazi bol erisebilirsiniz kirsal bir bölgede satilik ucuz dönüm istiyorum. Bu tanima uyan arazi satin almak için en iyi yerlerden bazilari New Mexico bulunmaktadir.

satilik yeni meksika dönüm cografyasi

Birçok kisi az su, yesillik, ya da yaban hayati ile büyük bir çöl olarak New Mexico düsünüyorum. Devletin önemli bir bölümünü çok kurak olmakla birlikte daglardan yavas yavas bu tutum su aldigi yerde, kuzey alani, Rocky Daglari’nin eteklerinde yer alir. Orada Kuzey New Mexico birçok ormanlik alanlarda, bu yüzden su bir çiftlikte bitkileri ve hayvanlari yükseltmek için yeterli oldugunu biliyorum.

Yeni Meksika’da satilik ucuz arsa

Su kolay erisim satilik New Mexico dönüm satin almak istediginizde önemlidir, ancak arazi satin almak için en iyi yerler ayni zamanda insanlarin birkaç dönüm satin böylece çok ucuz olmak zorunda. Amerikan Southwest birçok diger devletler gibi, New Mexico nüfusunun çogu kentsel ve kent disi alanlarda yogunlasmistir. Yaklasik iki milyon kisi New Mexico yasiyor olsa da, devletin en mil kare basina daha az iki kisi vardir. Bu düsük nüfus yogunlugu kirsal alanlarda ucuz arazi fiyatlari yol açar, bu yüzden arazi satin almak için en iyi yerlerden sadece biri degil, ayni zamanda en ucuz biri oldugunu bulabilirsiniz.

Yeni Meksika’da satilik dönüm bulma

Eger ahir için ucuz New Mexico dönüm için arama, sen daglardan yagis veya bol su almak düsük nüfus yogunlugu olan yerlerde bakarak baslamalidir zaman. Bazi insanlar New Mexico satilik kurak arazi tercih ederim. Sizin ahir için bu ise yararsa, o zaman muhtemelen daha ucuz fiyatlarla satisa dönüm bulabilirsiniz. Eger suya erisim gerekiyorsa, ancak, o zaman devletin kuzey bölgesinde satilik arsa sorusturma düsünmelisiniz.

bir geri çekilme için yeni meksika dönüm satin

Satilik ucuz New Mexico dönüm çiftliklerde baslamak isteyenler için iyi bir yerdir, ancak bu yerlerin çogu da sadece sehirden uzak almak için bir yer isteyenler için yararlidir. Albuquerque gibi kalabalik sehirlerde yasayanlar kendi devletinin dogal güzelligi zevk satilik arazi kullanabilirsiniz. Satilik dönüm genellikle çok uygun oldugu için, birçok kisi hafta sonlari kullanmak için küçük çiftliklerde satin alabilmektedir.

Yeni Meksika dogal güzellikleri

New Mexico satilik dönüm Alis Birçok kisi Carlsbad Magaralari ve White Sands National Monument Dune gibi güzellikleri görmek için büyük mesafeler ABD’de en nefes kesici doga harikasi bazi yakin olacagi anlamina gelir. Onlar sürüs mesafesi içinde oldugu için bölgede arazi kendi edenler olsa da, kolayca bu konumlar ziyaret edebilirsiniz.