festival sezonu mülk satin almak için ipuçlari

Bir ev satin almak kolay bir is degildir. Orada dahil birçok yönleri vardir ve emlak satin almak için bir karar alarak arastirma ve birlikte kaynak almanin bir sürü içerir. En büyük boy dogru ürünü satin almak için dogru mali düzenliyor. Hatta bir yerde para ile, para nerede koymak zor bir karardir. Ayak isi bir çok gerekli ve karar sadece ihtiyaçlarinizi baglidir. Eger yatirim amaçli veya hemen içinde degisen için bir mülk satin olsun kararinizi etkileyecektir. Ayrica, bunun için tahsis O tarihte ve bütçede aradiginiz mahallin tür

Festival sezonunda özellikle, mülklerin satisi alir. Dussehra ve Diwali süre boyunca, insan özellikleri yatirim için sabirsizlaniyoruz. Nedeniyle artan alici ilgi için, gayrimenkul gelistirme de satislarini artirmak için cazip indirimler sunan baslar. Birçok yeni gayrimenkul projeleri de bu süre içinde piyasaya sürüldü. Alicilar nedeniyle festival sezonu içinde acele ve mantikli bir karar degil için Ancak, önemlidir. Emlak piyasasi sadece tekrar patlama basladigi tarihten bu yana, piyasada volatilite var. Bu özellikleri yatirim için bir firsat olabilecegi gibi, ayni zamanda ekstra dikkatli olmak zamanidir.

Öncelikle, olusturucu seçimi konusunda çok dikkatli olmalidir. Bu alanda, itibar önemi var. Gelistirici geçmis projeler üzerinde arastirma ve bu gelistirici karsi kayitli herhangi bir dolandiricilik vakasi oldugunu belirler. Insaatçilar yatirimcilardan para toplamak ve yok etmek için yaygin bir uygulamadir. Yani, gölgeli oyuncular önlemek ve kredi için birkaç basarili projeler var sadece taninmis gelistiriciler ile gitmek önemlidir. Bir taninmis olusturucu gelen emlak satin almak için bazi prim ödemek zorunda bile, buna deger olacaktir. Onlari geri bazi saglam bir geçmisi yoksa yeni ve bilinmeyen üreticileri tarafindan ucuz özellikleri tuzaga düsmeyin.

Bunun yerine bir asagi ödeme plani için gidis, bir insaat bagli ödeme plani seçin. Bu plan insaat tam süresi boyunca ödeme yayilmasini saglar. Plan asagi ödeme plani biraz daha fazla maliyeti ama önemli ölçüde riskini azaltir. Yani, böyle bir plan seçmek akillica oldugunu. Ayrica, bir insaat baglantili ödeme plani ile, gelistirici ve gerçek insaat gerçeklesiyor kandirmak olmaz emin olabilirsiniz.

Bir özellik anlasma yaparken, sabit bir zaman plani için olusturucu isteyin. Bu özellik sahip olmasina insaat basinda için zaman çizelgesi içermelidir. Ayrica, uzun gecikmeler durumunda ceza hakkinda önceden bilgi. Mümkünse, sözlesmede yazili olarak götürün.

Bir emlak satin almak bir yasam süresi bir karardir. Bunu içine sabit Kazanilan para yatirim. Yani, sahte tarafindan cazip alamadim. Ciddi mülkiyet yerini düsünün ve para pompalama önce bölgenin büyüme beklentileri çalisma. Sadece akilli bir yatirim istenen sonuçlar verecektir.