Gayrimenkul rehine ilk anlasma ile islanmasini

Yani dalma aldim ve ya sizin için rehine yatirim çalismasi için çalisiyorlar ya da tamamen kendinizi taahhütte bulunmadan önce süreci için bir fikir almaya çalisirken havuzda çit ve sig üzerinde hala.

Bu rehine yatirim ve genel olarak gayrimenkul ile ilgili strateji ve anlamsiz açikça sonsuz kaynagi ile sular altinda hissediyorum.

Haciz ve genel olarak is basarinizi belirleyen en önemli faktörlerden biri pazar arastirmasi bulunmaktadir. Bana bu sekilde koyalim: Eger nokta ve bir anlasma bir anlasma olup olmadigini degerlendirmek mümkün olmalidir. Simdi muhtemelen tüm farkli bilgileri, stratejileri, görüsler, düsünce ekolleri, uzmanlari, kitap, vb saatlerce ramble olabilir

Ama sonunda pazar arastirmasi son derece kendi deneyim haline bagli bir seydir. Eger yer almak ve uygulama ve ögrenmek ve sonunda bir ana anlasma analiz olacak, böylece üzerinde bir ele almak bu mümkün bir noktaya emlak pazar arastirmasi bazi iyi kitap (overanalyzing olmadan) almak için deneyin. Bir bisiklete binmek gibi.

Böylece rehine yatirim tabii ki tek bilesenli oldu. Simdi, ikinci büyük boy söz konusu anlasma finanse etmek için nasil oldugunu. Eger veya kendi cebinden ödemek için gidiyoruz sizi zengin yatirimcilar bulmak ve coownership, vb içeren onlarla bir anlasma çalismak için denemek için gidiyoruz

Bu bazen bir yaratici finansman olarak etiketli kendi içinde anitsal bir konudur. Alternatif dolar kendiniz veya digerlerinden bir yere ya gelmek zorunda.

Ve tam çiçek daire koyarak sonunda, size çikis stratejisi anlamaya gerekir. Diger bir deyisle, nasil simdi bunu için haklara sahip oldugunuzu gayrimenkul bu parça kar olacak?

Tabii ki rehine veya küçük bir makalede yatirim hakkinda her seyi ögretmek için ulasilmaz ama bu üç temel bileseni çalisma olsaydi: pazar arastirmasi, yaratici finansman ve çikis stratejisi. Sonra olan için yolda iyi olacak en azindan ögrenmek ve egitim gelen ve size gayrimenkul uzmanlik konum arttikça üzerine insa etmek için bir kilavuz olan.

Seyler yapmak hiç kimse dogru yolu, sadece iyi bir sistem almak ve uygulayarak baslamak var. Birkaç ay veya bir yil sonra (sizin gusto bagli olarak) içinde, muhtemelen gayrimenkul rehine yatirim ile oldum nasil ustaca bile kendinizi sürpriz olacaktir.