Ilk dogru fiyat ayarlama ev satti alabilirsiniz

Çünkü emlak piyasasi kosullarinda degisim, daha saticilarin daha az alicilar için yarisiyor. Böylece bir kez daha, bu gayrimenkul uzun süredir “efsane” meydan okumak için önemli görünüyordu. Fiyat her zaman daha sonra asagi ayarlanabilir çünkü ilk liste fiyati o kadar önemli degil olduguna inanilmaktadir. Bu bir efsanedir, ve dogru degil.

En alicilar ilk çünkü ön bahçesinde bir gazete reklam, dergi, internet, brosür veya isaret evinizin görüntülerse, ilk liste fiyati muhtemelen bir fark olmaz. Evin her zaman görmeye olanlara “yeni” olacaktir. Ancak, çogu alici çünkü reklam çesitli evinize gelip etmeyin. Bu baska bir mittir.

Tabii, alicilar bir reklam çagiriyoruz, genellikle o evde DIKKAT, ama her zaman degil. Onlar bir ajan konusmak sonra, onlar ihtiyaç duyduklari ne degildir kesfedebilir. Onlar bir ajan konusurken, ancak vardir. Bu madde mevcut envanter bilir ve kendi ihtiyaçlarina uygun MU diger mülkiyet bilir.

Bu alici bakmak aittir ve BU çogu alici da, evinizin bakarak sonunda nasil. Çünkü diger ajanlarin degil, çünkü reklam. Herkes reklam ev satin alir çok nadirdir.

Sonuç olarak, size mal ile ilgilenen diger maddeleri almak gerekir, ve liste ajan .. ve neden iyi bir liste ajan geldiginde son derece önemlidir yerdir. Liste ajan ev bakarak alicinin ajanlari alir.

Bir ev satan en önemli faktör hala liste fiyattir. Evinizin overpriced ise, ajanlar daha cazip fiyatli benzer evleri göstermek için gidiyoruz. Listeniz geçti olacaktir. Ajanlar piyasada yeni evlerine EN dikkat edin. Mevcut listeleri daha az YENI ilan bulunmuyor. Bu akim listelerinin çok sayida göre, YENI ne için bir göz disarida tutmak daha kolaydir. Portalda Yeni emlak ofisleri dolasan “sicak” sayfasinda bulunmaktadir. MLS bilgisayar yeni listeleri tanimlar. Listeniz ajan alicinin ajanlari tüm tanitimlarinda dagitmak için bir servis kiralama olabilir. Yeni listeleri vitrin ofis önizleme ve MLS turlari vardir. Ilgi çok YENI ne odaklanmistir.

Ajan çok agresif yeni listelenen ev bakiyor ile, düzgün fiyatli ev dikkat çekiyor. Bir overpriced ev üzerinde iletilir. Sen, düsünce olabilir “Ama müzakere etmeye hazirim!” Alicilar görüsmeye haziriz ne kadar önceden düsünce degildir. Baska soran fiyatlari için istedigi fiyat karsilastirma.

Ajanlar bu seyleri biliyorum, ama birçok satici hala yanlislikla gerekirse onlar, daha sonra fiyat düsürebilirsiniz çünkü “yüksek fiyatlandirmak” gerektigine inaniyoruz. En iyi strateji degildir. Iyi bir ajan almak ve büyük tavsiye olsun. Akilli Baslangiç ??ve satilan olsun. Ajan tüm karsilastirmalar biliyorum, pazar bilmek gidiyor ve eviniz için en cazip satis noktasi olacak tam olarak ne fiyat bilir.