insanlar haciz karsi karsiya neden

Haciz ev sahibi olma en kötü tarafi vardir. Bu binlerce insanin hayalidir yok edebilir ve en kötü durumuna evin ekonomi getirebilir. Rehine kisisel mali darbe süren ve elden çikarilmasi neden olabilir. O zaman aile yükseltmek için zor olacagini yillardir aile kredi yok edebilir. Bu yüzden her zaman zamaninda ödeme veya taksit yapmak iyidir. Rehine önlemek için Temerrüt Bildirimi önlemek için degil gereklidir. Ilgilerini korumak için borç veren haber dosyalari. Bu bildirimler hafife alinmamalidir. Bu durumu kötülestirebilir.

Ödemeler herhangi bir gecikme için önceden geç ödemeler ile ilgili borç veren bilgilendirmek için iyidir. O durumun farkinda olabilir ki. Borç veren ikna ve ona geç ödemeler hakkinda anlamak yapmaya çalisin. Nazik ve mütevazi bir sekilde ödemeler rahatlama almak için etkilidir. Ya da miktari büyükse taksit artirmak daha sonra getiren az miktarda verme borç veren söyle. Bazen herhangi bir ödeme birçok yasal islemler içine yol açabilir yapmiyor olabilir. Her zaman borç veren gerçekten ve kayit sirketin kontrol edin. Geri ödeme süresi ve kosullari tüm kopyalari önce ve yazili olarak yapilmalidir.

Genellikle rehine üç tür Ön rehine ev sahibinin kredi notunu daha fazla zarar geçilmis olabilir ve bu borç veren yer almak için gerekli olan önce ev karsilikli anlasilan bir fiyata transfer edilebilir vardir. Bir özellik rehine asamasinda oldugunda, potansiyel bir özellik tanimlamak için en iyi yolu Ilçe Katibi ofisi geçer. Temerrüt ilan tahakkuk ettirilmektedir nerede oldugunu bulmak ve rehine satis bekleyen kesfetmek için genel endeksi ile siralamak nasil belirler. Bir mütevelli adi verilen bir üçüncü sahis, iki veya dört ay bir konuda tüm süreci kollari güven isler ilgilendirmeyen yargi disi haciz bir borçlunun temerrüde ve ödeme yapmak durduktan sonra. Mülkiyet ya yargi ya da yargi disi faz geçer sonra, daha sonra en yüksek teklifi verene açik artirma ile satilacak hazir.

Ve son, sonrasi rehine asamasinda, borç veren zaten mülkiyet kontrolünü almistir. Ev borç veren REO (Owned Emlak) bölümü, elinde veya açik artirmada mülk satin yeni bir sahibi ya da yatirimci elinde o zaman. Borç veren adini hem de ipotek borçlu dengesini belirlemek için rehine haber bakin. Ödemeler ödemek için bir ev satmak veya ipotek tutabilir. Ama bütün bu iyi emlakçilar yapiyor danismalisiniz olmalidir. Durumu olabilir ama rehine uygun bakim ile ele alinmalidir ne olursa olsun. Aksi takdirde evin huzur yok edebilir.