konut yavaslatmak firsatlari satin almak anlamina gelir

Bu son yanan sicak gayrimenkul piyasasi soguyana oldugu oldukça açiktir. Yerel pazarda bu trendi takip edilirse, firsatlar satin açilir baslayabilir.

konut yavaslatmak firsatlari satin almak anlamina gelir

Emlak komik bir oyun. Ne bir parti için iyi digeri için genellikle kötü. Son saticinin pazar durumunda, alicilar büyük talep nedeniyle evler için prim ödeme. Simdi pazar serinlemek oldugunu, saticilarin fiyatlari düzlestirmek ya da birakin görüyoruz. Bu saticilar için kötü iken, anlayisli alici için firsatlar satin olusturur.

Son yanan sicak gayrimenkul piyasasi birçok kisi için bir zenginlik büyük miktarda yaratti. Eger yil kadar önce basit satin üç yil ya da bir ev sahibi olup olmadigi, çok iyi evinizin degerini iki katina olabilir. Böyle bir durumda, hemen ne olursa olsun piyasa simdi ne yaptigini oturuyor. Geçen yil kadar satin alinan insanlar hakkinda ne? Seyler bu kadar pembe olmayabilir.

Emlak piyasasi takdir hizli girmek için acele olarak, geçen yil birçok alici evleri için en iyi dolar ödedi. Evleri finanse etmek, bu alicilar çok onlar ancak üzerinde aylik ödeme yapabilirsiniz benzersiz kredi içine sikti. Pazar sogur, bu ayni insanlarin çogu kendi öz oyun buluyor eksikligi ve hatta takdir azaltilmasi verilen kötü gitti. Üst konularda kapali, aniden Federal Rezerv enflasyonla mücadele için faiz oranlarini artirdi olarak ayarlanabilir kredilerin faiz oranlari gidip kadar görüyoruz. Bu çifte nazar gibi alicilar için bir felaket fazla kisi borç altindan satmak için bakmak gibi daha piyasaya düsmesine neden olacaktir.

Bir alici olarak, bu durumu essiz bir firsat sunar. Her yerel emlak piyasasi farkli olsa da, birkaç daha çok yakinda evleri kanama olacak. Klasik bir örnek astronomik takdir oranlari ve yeni bir ev büyüme gördü San Diego pazar vardir. Güzel yolu evleri sehrin bazi bölgelerinde 800.000 $ yukari için satis edilmistir. Pazar sogur, mali gibi evlere sikilmis insanlar, satmak satmak, satmak isteyen olacak! Birçok sönük fiyatlara satis olacak veya intikal ediliyor. Gerçekten de, birçok alanda rehine pazarinin önümüzdeki birkaç yil içinde güçlü olacak.

Gayrimenkul piyasasinin yavas asagi birçok ev sahibi için iyi olmasa da, alicilar iyi durumda olmalidir. Alicilara piyasa dalgalanmalari gibi, satin alma firsatlari hazir olmalidir.