mississauga güç alisveris

Kanada’nin en büyük belediye ve birçok önemli uluslararasi yollarinin yakinsama biri olarak, Mississauga sehrinde herhangi bir alisveris heyecan emin sayisiz firsat ev sahipligi yapmaktadir. Sokakta özel magazalarinda pencere alisveris için ülkenin en büyük alisveris merkezlerinden bazilarina mücadele itibaren, Mississauga alisveris iktidara alisveris basarili bir gün için gereken tüm bulacaksiniz. Burada Mississauga hevesli alisveris için sundugu birçok farkli alternatif birkaçidir.

Meadowvale Sehir Merkezi: Meadowvale Mississauga alanin büyük sinirlari içinde yer alan küçük bir topluluktur. Uygun sehir bulunabilir için kalabaliklar ötesinde büyük alisveris yararlanmak isteyenler için, Meadowvale Sehir Merkezi magaza ve belirgin hos bir atmosfer sunar. Site bes farkli güzellik salonlari yani sira bir ayakkabici ve gravür uzmani sunmaktadir. Giyim magazalari Dome, Crazy Lee’nin ve Cavery modasi içerir.

Sherway Gardens: Bu büyük bir alisveris merkezi büyük sehir alisveris herhangi bir fan zevk emin olacaktir. Sik bina 240 üzerinden perakende magazalari içeren alani 500.000 metre kare kapsar. Sik, modern dis mükemmel iç güzel bahçeleri, çesmeler ve tepe ile tamamlanmaktadir. Bu alisveris merkezi Toronto bölgesindeki bulunabilir için en güvenli ve en temiz büyük bir alisveris deneyimi oldugunu iddia ediyor. Lüks ve orta sinif magazalari hayranlari hem Holt Renfrew, Abercrombie ve Fitch ve Lululemon ev olan, Sherway Gardens onlarin sik bulacaksiniz. Buna ek olarak, alisveris gibi Sears ve ayni zamanda lüks butikler ve bu Çömlekçilik Barn olarak mal dükkan olarak Bay gibi magaza yigitlerini bulabilirsiniz.

Kare biri. Perakende alani 1.6 milyon metre kare ile Kanada hemen hemen her alisveris merkezinde boyutu Mississauga rakip en büyük alisveris merkezi. Bu alisveris merkezi gerçekten essiz bir deneyim, bir kenara birçok alisveris firsatlardan, bir kilise hatta birkaç topluluk kulüp ev ve! Alisveris deneyimi büyük bir food court yani sira diger birçok kurulan restoran, ve tabii ki 350 farkli magaza ve butikler seçimi. Içerir Alisveris yapanlar bu tür taki uzmanlari Swatch ve La Isviçre gibi, Ontario benzersiz Square One magazalarda bulabilirsiniz. Bu Hamiko Toplama ve Jacob Connexion dahil olmak üzere çizgi butik üstüne La Senza ve Sirenler gibi taninmis isimleri bayan modasi için alisveris. Banana Republic, Gap, Guess? ve Tommy Hilfiger da bu büyük alisveris merkezi içinde temsil edilmektedir.

Mississauga alisveris gerçekten firsatlar ve deneyimler sasirtici bir çesitlilik sunuyor. Büyük alisveris merkezlerinde bulunan organize gürültüsünden köy merkezlerinin küçük bir kasaba hissediyorum itibaren, mükemmel her müsteri için uygun bir deneyim vardir.