Özel bir ev insa zaman kirdi gidiyor önlemek için nasil

Amerikan Rüyasi bir kismi banliyölerinde kendi özel ev insa ve bir aile yükseltiyor. Bu ekonomide, ancak, ev kiralama, yeni norm haline geliyor. Eger para kaydettiginiz sansli azinlik biri olan ve karar ise tebrikler, hayalinizdeki ev insa etmek zamanidir. Ama dikkate alinmasi gereken bir çok sey var. Kendi özel konut projeleri için fon tükendi çünkü düsük faizli dairede veya ucunda yillarca ebeveynleri veya in-laws ile yasayan biter ailelerin yüzlerce biri haline etmeyin.

Sadece bir bütçe yapmayin.

Muhtemelen yeni özel evde yatirim plani ne kadar para yuvarlak bir rakam fikrim yok. Ancak, bu büyüklükte bir projenin mikro yönetim bir sürü gerektirir. Bir dügün planlama örnegi ele alalim. Evet, size bütün mesele harcamak ne kadar bir fikrim yok. Ama bu korumak için, size dügün her yönü harcamak ne kadar bu bütçenin karar vermeniz gerekir: gida ve mekan, davetiyeler üzerinde yüzde 3, vb yüzde 50

Ayni ev insa ile gider. Sen her degisken harcamak istediginiz ne kadar ortaya çikarmasi gerekir. Site, insaat, mobilya için bir bütçe olusturmak, vb Neredeyse kesinlikle bina çaba sirasinda açilir ekstra masraflarini karsilamak için bir acil durum fonu da bütçe akillica olacaktir.

Konumunuzu düsünün.

Buna ek olarak, cografi konumu malzemelerden emege her seyin maliyeti etkiler. Eger Los Angeles’ta bir ev insa varsa, Wichita bir ev insa birisi daha büyük bir ödeme bekliyorlar. Bilgilerden fiyat tahminleri gelistirilmesi dikkate almadi çünkü çevrimiçi bütçe disi dolar on binlerce koymak olabilir toplanan ne kadar ürün ve özellikle alaninda hizmet maliyeti.

Bir mesafede Architectural Digest tutun.

Özel bir ev insa heyecan verici oldugunu ve ilk bas içine muhtemelen ilham için parlak mimari ve iç tasarim dergileri üzerinde çorap, dalis olacaktir. Eger bir katalog olarak, ilham kaynagi olarak satin unutmayin. Bu dergilerde gösterilen ev ve odalar güzel olabilir, ama onlar (okuyun: en pahali) iyi, çünkü olmasidir tasarim dünyasinin sundugu. Vogue sayfalarinda saygisiz olarak düsünün. Yayilir estetik takdir, ama hepsini gerçekçi alisveris seçenekleri düsünmüyoruz.

Umarim, bu ipuçlari size hayalinizdeki özel ev insa zaman kirmizi disinda kalmak için gereken öngörü verecektir. Hiç gerçekten ihtiyaciniz ne kadar belirlemek için bir kredi memuru veya ipotek komisyoncusu ile toplanti önce ev ödevinizi yapin. Bu göz ve sabir gerektirir, ama size yasayan olmak isterdim bir ev kabuk geçmis sürüs yener, ama bitirmek için göze alamazdi.