satin almak uk özellik ariyor

Orada makul fiyatlarla emlak satin almak ve bir çok yer iyi olabilir sonsuza kadar yasayabilir dünyanin pek çok yer vardir ama ben daha önce düsündüm olmayabilir artik tek anlatacagim. Ingiltere’de emlak insanlar bana yasamak ve inanmak oldugunu söylemek en iyi yerlerden biridir, ben tamamen katiliyorum!

Birlesik Krallik emlak ararken bu yazi boyunca size birkaç ipucu verecegim.

Eger ülke çok büyük ve her bir parçasi da oldukça fazla hava bilge ve her sey, çok farkli olabilir gibi Ingiltere’de emlak satin almak istediginiz alana bir çok arastirma için ihtiyacimiz olacak. Eger alan çok önemli oldugu gibi hatta bir ev aramaya baslamadan önce yasamak istediginiz sonuna kadar ya da arastirmalar Aradiginiz Ingiltere’de yere birkaç geziler almak emin olun.

Muhtemelen biraz yagisli ve soguk daha da oldugunu göreceksiniz disinda Birlesik Krallik emlak için arama Sonra, gidip ilgilenen özelliklerine bir göz, Ingiltere’de hava çogu yerde hemen hemen aynidir kadar kuzey gidip güneye biraz daha sicak. Hatta bu ile Ingiltere’de yaz aylarinda, kisin gerçekten sicak ülke degil gibi güney tüm günes ve sicaklik olmasa da güzel alabilirsiniz ama her zaman kaynar degil.

Birlesik Krallik emlak satin alirken bir bütçe ve bulmak için ya da çok daha fazla ihtiyaç vardir daha ve muhtemelen zaman ve emlakçilar israf sona erecek daireler etrafinda dönüyorum sona erebilir istediginizi net bir görünüm oldugundan emin olun zaman ya da size bir Ingiliz mülkiyet bulmaniza yardimci seçtiniz kim bagli olarak mülkiyet bulucu.

Eger Birlesik Krallik emlak aramaya baslamak ne zaman, bu kadar çok farkli sorunlari, yasal ve zihinsel neden olabilir kullandiginiz emlakçi aslinda kayitli ve kayit disi biri degil olup olmadigini görmek için kontrol ettiginizden emin olun. Onlar sorunlarin bir sürü neden yok.

Bu yüzden bunun farkinda oldugundan emin olun Ingiltere’de mülk alirken bir sey acele gerekmez. Ama iyi onlar sizin için bir sürü is yaptim ve hiç bir çaba degil ögrenmek eger çok mutlu olmayacak gibi emlakçilar zaman harcamak degil bilmeniz gereken bunun farkinda olarak , onlar söyleyecektir. Eger ne yaptiginizi çok fazla bir fikrim yok o zaman basinda onlara karsi dürüst olmak ve düzgün size yardimci olmak için ve her sey sorunsuz çalisir mümkün olacak.

Sonunda ne zaman Birlesik Krallik emlak için satin almaya, bunu her iki taraf imzaladi kadar hiçbir sey resmi olarak biraz daha kolay alarak baslamadan önce ve satici hem de sözlesme imzaladi kadar çok rahat alamadim emin olun.