sizin emlakçi çok eski

Wall Street Journal ise alici genç aliyorsaniz belirten bir hikaye kostu, onlara hizmet emlakçilar eski aliyorsaniz. Bir yas farki var gibi görünüyor. 2007 yilinda ortalama ilk kez homebuyer 25 ve 34 yaslari arasinda düsme olanlarin neredeyse yarisi, 39, Emlakçilar yas ortalamasi 51’dir.

“The Globe isaret Gen X ve Y alicilar tipik ajan / ev-alici iliskisi el tutma istemediginiz: Hikaye söylemeye devam ediyor. Bu tüketicilerin çogu kendi ev avcilik ve arastirma çevrimiçi yapmayi tercih ve bazi kendi tüm ev arama ve ev satin alma islemini tamamlamak için hep birlikte alici ajanlar atlama vardir. ”

Peki, bir emlakçi alici kullanimi atlama size satin ev için gereginden fazla ödeme bitebilecegini göz önünde kadar iyi gelebilir, ya da aslinda aktif olarak pazarlanan degildi çünkü hayallerinizdeki ev kaçirmis olabilir. Soru iyi bir emlakçi bulmak için nasil olur.

Bir Emlak Gayrimenkul Danismani Alici kullanmanin yararlari hakkinda bilgi edinin.

Iyi bir emlakçi bulmak için nasil:

Ve sonra, bu hizmeti NO MALIYET size saglanan düsünün … neden bunu kullanmak degil mi? Ev satin alma ile size yardimci olmak için bir ajan kullanarak, sizin vergi hazirlamak yasal belgeler ve sözlesmeler hazirlamak, dislerinizi temizlemek, veya cerrahi gerçeklestirmek için muhtemelen bir profesyonel kullanmak gibi sadece düz akilli! Bir ajan kendi sorumluluklarin bagli, ancak araci her iki temsil etmektedir, o her zaman kisa gelecektir … ya da para masada kaldi bu sansi yoktur. Neden sadece sizi temsil edecek biri var degil mi?

… Iyi, ben Güney Orange County yasamanin itiraf etmeliyim ve Laguna Beach ve çevre illerden sagladigi yasam tarzi yas farki gelince, genç duruyor – hem zihinsel ve fiziksel olarak.

Önleme dergisi yakin zamanda bir yüz olmak yasayacak bu isaretleri listelenen bir hikaye kostu. Bu arastirma Eger partinin hayat iseniz, sizden daha 13 yil daha genç hissettim teknoloji kucaklamak, 40 dakika bir gün için çalistirin ve horlama yok … Eger yasam kalitesi yillardir zevk verebilir, kismen gösterdi.

Ve bu hey, bu Orange County IS sonra ise yaramazsa … her zaman Botox var!

Ama cidden, bugün alicilar hangi yasta olursa olsun akilli. Bana gelen her yastan müsterilerine bir ev birkaç milyon harcamaya hazir var – saavy çesit olmadan bu noktaya alamadim.

Bu dogru asagi geldiginde, ev satin alma büyük bir yatirim oldugunu ve her yastan ve fiyat noktalari alicilar kendilerini temsil edecek bir nitelikli, deneyimli emlakçi alici profesyonel ve dinamik emlak ekibimiz var hak.

Paraniz hiçbir yas bilir!