Yabanci gurbetçilerin seçenekleri genis bir yelpazede sunan Shanghai daire

Son on yil Sangay kozmopolit bir dünya finans merkezi olarak ortaya taniklik etti. Çesitli faktörler disinda, Sangay gayrimenkul Sangay ekonomik gelisiminin arkasindaki en önemli faktör olarak kabul edilebilir.

Her yil, gurbetçilerin binlerce özel is girisim baslatmak veya Shanghai birçok çok uluslu sirketlerinden biri katilmak için Sanghay’a yerini degistirin. Sangay gayrimenkul farkli konaklama ihtiyaçlari ve bütçe ile gurbetçilerin konut ihtiyaçlarini karsilamak için gurbetçi kiralik emlak büyük bir çesitlilik sunuyor.

Basitlik için, Sangay gayrimenkul üç ana türü-Eski Sangay tesisinde, New Shanghai mülkiyet ve Sangay servisli daireler ayrilabilir. Her Sangay özellik onun yapi tarzi, çevre, ve imkanlari açisindan benzersizdir.

Old Shanghai özellikleri eski bahçeli ev, eski seritli evler ve eski daire yer aliyor. Sangay sergi güzellik ve zarafeti mimari, eski özellikleri alçak Avrupa tarzi tema etrafinda 1.949 önce insa. Bir Eski Fransiz Imtiyazli Bölgesi’nde eski Sangay özellikleri ve Xintiandi gibi diger Sangay alanlari ve Jing’an Tapinagi alani bulabilirsiniz.

Old Shanghai evler arka bahçesinde büyükçe bahçe, samimi komsulari ve ticari is merkezlerine teklif yakinlik var. Bazi eski Sangay evler iyi dekore sömineler, çalisma bacalari ve borulari, antika mobilyalar, orijinal fenerler ve pencere çerçeveleri ile birlikte gelir.

Eski evin konumu, durumu ve sunulan imkanlari, ve boyutuna bagli olarak, 3000-ABD US $ arasinda 15.000 $ ve US $ 1500 arasinda bir aylik kira için eski Sanghay daire arasinda degisen aylik kira için eski Shanghai evler alabilirsiniz – 5000 US $.

Shanghai gayrimenkul baska bir kategori yeni villa ve yeni daireler de dahil olmak üzere New Shanghai özellikleri oldugunu. Yeni villalar Kuzey Amerika tarzi, Japon tarzi, Çin tarzi, Ispanyol tarzi ve Akdeniz tarzi gibi mimari çesitli stilleri bulunabilir. Sanghay’da yeni özellikler yasayan Bati tarzi uygun.

New Shanghai villalar özel arka bahçelerinde, bahçe ve yesil alanlar dahil olmak üzere genis açik alanlar var. Çogu modern bir kulüp tesisleri, spor salonu, yüzme havuzu, spor tesisleri, restoranlar, 24 saat güvenlik yönetimi, temizlik, bahçe ve diger yerinde özelliklerle donatilmistir.

Bir Pudong, Xintiandi, Jing’an, Hongqiao, Zhudi Town bölgesinde, Gubei alani, Yesil Sehir alani ve Zhangjiang Yüksek teknoloji Park alaninda Yeni Sangay tesisinde bulabilirsiniz. Sanghay’da yeni özellikleri kiralama da konumu, durumu ve saglanan olanaklar baglidir. Yeni Shanghai daire 1000 ABD US $ arasinda $ 8000 aylik kira için kullanilabilir olsa da, yeni villa aylik kira US $ arasinda 3000-ABD 15000.

Son Sangay servisli daireler vardir. Kisa süreli konaklama için ideal, sunduklari rahat ve ekonomik konaklama gurbetçilerin.