yatirim amaçli gayrimenkul bir rehabilitasyon yatirim saygisiz zaman ne onarmak için

Yatirimci onarim gereken bir mülk üzerinde bir iyi bir anlasma buldugunda gayrimenkul en yaygin biçimlerinden biri saygisiz olusur, sorunlari giderir ve (umarim) önemli bir kâr için perakende degeri ev satar. Bir sey oldugu gibi, rehabbers tüm sekil ve çesitleri gelir, ve mülkiyet tamir katilan ne ölçüde buna göre degisir. Bazilari, sistem güncelleme donanim kurulumu, vb 50.000 $ harcamak olurken, pratikte hiçbir para harcama, en az onarim yapacak. Peki yatirimci onarim koymak ne kadar çaba biliyor?

Bu sorunun cevabi basit bir degildir. Genellikle bu özellik bulundugu mahalle baglidir, konusma. Basparmak kurali: bu mahallede en güzel ev yapmak için çalismayin; sadece sigar emin olun ve size en iyi sunum. Evlerin hiçbiri bir garaj var nerede bir mahallede Baska bir deyisle, bir bina binlerce dolar harcamak yok. Bu mahallede bir ev bakiyor birisi muhtemelen bir garaj için bakmiyor. Mahallede tüm evler merkezi klima var ve eger Öte yandan, sizin sahip eski bir plug-in pencereden disari asili birim, sen klima güncel olmasinin maliyetini dikkate almak gerekir.

Ne olursa olsun mahalle (bazi sadece bir bonus digerleri, basari için gerekli olan) bir, herhangi bir özelligi daha prezentabl yapmak için uygun maliyetli yolu vardir. Peyzaj büyük biridir. Genel olarak, bu kendiniz ya da çok ucuz isgücü yardimi ile yapabilirsiniz, ve, bir avluya biçme bazi çiçek dikim, ve belki bir avlu etrafinda bir çit yükleme baska bir sey degildir. Açikçasi, sadece her özelligi ile bu kadar yapabilir, ancak peyzaj genellikle ucuz ve isletmenizi sunar ilk izlenim üzerinde büyük etki yapar. Bu, boyama tavan vantilatörü ve isik anahtarlari yükleme, temizlik gibi diger ucuz güncellemeler,, gerçekten maliyeti artirmadan mülkünüzün degerini artirmak her yolu vardir. Bir vantilatör sadece satin almak ve yüklemek için 30 $ mal olabilir, ama birisi her odada hayranlari ile bir ev için daha fazla 1,000 dolar ödemek zorunda istekli olacaktir. Bu iyi is.

Hiçbir onarim ve sabitleme ve bir özellik saygisiz zaman onarmak degil ne kapsamli bir listesi yoluyla bu iken, götürmek için mesaj mülkiyet Semtin at-veya-ortalamanin üzerinde yeterli iyilestirmeler yapmaktir. Bu güzel aykiri olmak zorunda degildir, ve en kötü asla. Mahalle standartlarina uygun ve düzgün ve temiz sunum saglamak, ve isletmenizi perakende pazarinda rekabetçi olacak.

Eger düsüncelerinizi bizimle paylasin. J