Yeni bir ev satin alma hakkinda bilmeniz gerekenler yeni ev satin. Bölüm 2

Bu bölümde ben sorulan sorular ne olmasi gerektigi ve faktörler yeni bir ev alici bir özellik yer oldugunda dikkate alinmasi gereken ne görüsmek için gidiyorum ve mülkiyet talep etme islemine baslamak istiyorum.

Sözlesme özellikleri satin

Eger finansman elde etmek için gerekiyorsa, uygun finansman aldiktan sonra sarta satin alma yapmak için önemlidir. Bu alici belirtilen zaman dilimi içinde finansman elde edemez durumunda, alici için ciddi para mevduat dönüs sigortalanir.

Bu mukabil yan tümcesinde bir dahili içerebilir. Eger satici birden fazla teklif aldigi durumunda “, benzer ifade ile bir madde ekleyerek, mülkiyet bir teklif göndererek tek parti olmayabilir tahmin ise, alici en yüksek teklif fiyati üzerinden dolar X miktar ödemeyi kabul eder , kadar Y. maksimum fiyat için “Sen yanlisi ve ajan ile bu maddenin eksilerini tartismak gerekir bu de dahil olmak üzere olumsuz yanlari vardir çünkü. Konut satin alma sözlesmesi bu madde de dahil olmak üzere bir dezavantaji satici ev satin almak için ve daha yüksek bir mukabil fiyat soran yol açabilir arzu içinde istekli olmak olarak algilarlar olmasidir.

finansman elde

Böyle (ARMS, Sabit Oranlar, Seçenek ARM, vb) gibi farkli kredi için çesitli artilari ve eksileri descibing benim makaleler için basvururuz. Sorulardan bazilari zaman bir kredi için karsilastirmali alisveris bir borçlu sormalisiniz dahildir.

Mümkün oldugunca yüksek kredi puani, faiz orani ve daha yüksek bir kredi puani ile önemli ölçüde nitelikli artis olma olasiligi alin. Eger örnegin reklami indirim için kaydoldum bu magaza karti olanlar 200 dengeleri gibi, mümkün oldugu kadar çok borç ödeme, mümkün. Mümkün oldugu kadar erken sürecinde yapin, bu kredi raporu yansitilmasi bu degisiklikler için borç orani için bir süre alir.

Bir borç veren veya ipotek komisyoncusu tarafindan önceden onaylanmis olsun. Bu, borç veren mali durumu duruma beklenmedik bir degisiklik engelleme, bir kredi için onaylama kabul ile aslinda bir nakit alici yapar. Zaman ve fiyat araliginin disinda evlerine bakarak enerji harcamak önce göze ne kadar ögrenmek için Onun da iyi bir yoldur. Miktarda kredi, faiz, ipotek komisyoncu veya kredi memuru için iletisim bilgileri ve tarih mektup yayinlandi (genellikle harfler 30 gün max güvenilir sayilir): Iyi bir ön onay mektubu asagidaki bilgileri içerir.

Bir borç veren veya ipotek komisyoncusu bulun. Iyi bir kredi memuru Eger (borçlu) seçmek için hangi kredi ile ilgili bir karar vermek için gereken tüm bilgileri verecektir. Ayrica islem islenmesi sirasinda meydana gelen potansiyel engelleri gidermek için gelen her seyi yapiyor size yardimci olacaktir. Ayrica, pek çok kredi alici kredi türleri karsilastirmak için yardimci olacak bilgiler sunuyor.