yeni döseme büyük bir satis özelliktir

Diger yönleri daha fazla katli radikal herhangi bir oda veya alanin görünümünü degistirmek için yetenegi var. Bir eve yepyeni bir zemin koyarak degil sadece piyasada fiyat soruyor artar ama büyük ölçüde ev pazarlama gücünü artirir. Dogru yere en odasinda her sey seçtiginiz zemin ile iyi gitmek zorunda kalacak gibi herhangi bir odada özel bir alan yaratmak en önemli unsurlardan biridir. En bugün mevcut olan daha popüler döseme seçenekleri bazi kesfedelim.

Ahsap – Gerçek ahsap zeminler su anda en iyi 2 döseme sik biridir. Bu kaplama ve stilleri çesitli gelir son derece çekici bir yüzeydir. Daha zaman alici yüklemek için baska bir seçenekleri daha ama sonuç çok etkileyici. Bu ahsap yogunlugu herhangi bir ahsap zemin ömrünü içine agir rakam gibi zeminler için ahsap daha sert bir tür satin almak daha iyidir. Parke hakkinda güzel bir sey zimparalanmis ve yillar süren kullanimdan sonra yorgun görünümlü biraz alirsa refinished için yetenegidir.

Laminat – Laminat mevcut en yaygin ve en popüler döseme seçenegi biri haline gelmistir. En yeni evler bugün bir veya daha fazla oda laminat ile tamamladi edilmektedir. Laminat birçok çesidi gelir ve parke ve diger yüzeyler birçok farkli türde taklit eder. Iyi bir laminat asinma ve parke gözyasi ama severim çok fazla nem içine alir eger çözgü olabilir kadar iyi tutar.

Çini – Çini banyo ve birçok mutfak için tercih yüzeyi haline gelmistir. Hasar ve kirilmaya karsi son derece dayanikli su zarar ve bu nedenle bu alanlar için ideal bir seçimdir geçirmez. Çini ayni zamanda herhangi bir göz kolayca kendi zevkinize ne olursa olsun hiçbir olusturulabilir çok farkli stilleri ve renkleri gelir.

Linolyum – Lino banyo ve çamasir odalari gibi alanlar için idealdir çok fonksiyonel bir yüzeydir. Kiremit gibi su hasar ve asinma ve yipranma son derece dayanikli olan tabi degildir.

Hali – Eski bir favori hali güzel bir zemin kapak ve zemin sicak ve rahat tutmak için harika. Diger yüzeylere göre hali bakim daha yüksek bir düzeyi yoktur bu yüzden bunun için hazir oldugundan emin olun.

Evinizde yüklemek ne döseme olursa olsun, oda buna göre döseme almak ve plani olacak kullanmak ne kadar düsünmek emin olun. Dikkate gerekecektir bakim miktari ve nem gibi çevresel faktörler almak ve iyi olmalidir. Alici parlak yeni zemin görmek için ask gibi yeni döseme, yerel piyasada digerlerinden ev ayri ayarlamak için harika bir yoldur.