bir örnek – kar için bir olusturucu takip

Emlak piyasasi, evlerine bir kar yapma konusunda çok endise sakin basladiginda. Burada “olusturucu takip” kar stratejisinin bir örnek.

Bu olusturucu takip

Ülkenin birçok alanda, birbirinden elli kilometre yariçapi içinde evlerin her yil yüzlerce insa insaatçilar vardir. Onlar tüm topluluklar olusturmak, ya da büyük is merkezleri etrafinda tüm topluluklar insa 3-5 insaatçilar biridir. Bu önemlidir. Benimle asmak ve neden bulacaksiniz.

serendipity

Ben bahsediyorum desen çalisti tanistigim ilk çift neredeyse kaza ile ilk kez yapti. Onlar disari olusturmak için iki yil sürdü bir mahallede insa edilen ilk evlerinden biri satin aldi. Iki yillik sürenin sonuna dogru, bir yürüyüs için disari edildi ve, dürtü, bir evlerinden “yukari tasimak” biraz temsil yapim asamasinda bir eve gitti. Kendi yaptirdigi ayni olusturucu onu insa edildi.

Çift üreticisinin satis ofisine gittik ve onlar üzerinden yürüdü evin sözlesmeli zaten oldugunu ögrendim. Bu fiyat daha kendi ev için para vermisti 150,000 $ oldugunu ögrenmek için sok oldu! Ev biraz daha büyük, ama farki açiklamak için yeterli degil. Aslinda, kendi degeri 100.000 $ artmisti ögrendim.

bir tekrarlanabilir model

Üreticileri genellikle satis güçlerine parlak, çekici, neseli, hevesli insanlar var. Bu insanlar genellikle bilgi hazinesi var. Bildikleri (ya da genellikle ögrenebilirsiniz) hangi olusturucu insa etti topluluklar, onlar oradan gidiyoruz dahi belki de bina ve bir. Çesitli modeller için fiyat artislarinin desen hakkinda çok sey biliyorum. Onlar olusturmaktir hizini hakkinda fikir sahibi.

Bir üreticisinin mahallelerde yürüyüsler ve insaat ve “yumruk listesi” tamamlanmasi makul ve iyi yapilir ise, çalismak için, ve benzer kosullar altinda tekrar ayni olusturucu tercih ediyorum eger kurucusudur nasil insanlara sormak da mümkündür.

Eger gelistirmek tüm bilgileri olumlu ise, “bu olusturucu izleyin.” Baslayabilirsiniz Üreticileri genellikle sonradan insa edilen evlerin herhangi bir daha az para için bir mahallede ilk birkaç ev satmak. Onlar sokaklarda ve olanaklar eksiksiz önce için sözlesmeli, ve artik sadece çamur ve buldozerler var büyüleyici, hos bir mahallede görmek için çok daha fazla hayal alir ediyoruz.

Olusturucu kullanilan bir stratejidir izleyin. Belirli bir olusturucu gibi, cebinizde ciddi para koymak için strateji kullanabilirsiniz.