phoenix beklemek hava ne tür

Eger Phoenix yasayan olursa olsun, sürekli yerel hava hayran kalacaksiniz. Eger Phoenix bir satin alma yaptiginizda, basarili bir Phoenix emlakçi yardimi ile Arizona gayrimenkul, sizin için en iyi evine tasinmak için gereken yardimi olacaktir. Ne hava beklemek bu keyifli sehirde vakit geçirmek nasil bir rol oynayacaktir.

Sicak: genellikle bir tek kelimeyle Phoenix hava tarif olabilir, konusma. 93 derece civarinda disari tepesi 53 derece ve Temmuz Ocak ortalamalari ile, “sort ve tisört” Phoenix hava kaç gün bulacaksiniz. Yil boyunca ortalama sicaklik ancak, hos 72 derecedir. Fargo, Kuzey Dakota ve St Cloud Arkadaslar, ortalama bir soguk 41 derece oldugu için, Minnesota süphesiz, bu gerçegi ile kiskanç olacaktir. Phoenix ortalama sicaklik Ft buldugu karsilastirilabilir. Myers, Florida, ortalama 74 derece; Key West, Florida yaptigi gibi, bir çatlak 77 derece de geliyor Honolulu, Hawaii,.

Ayrica Phoenix birçok açik ve bulut günler güvenebilirsiniz. Yilin gün üçte ikisi açik ve net olacaktir. Bu dogru teleskop kullanimi için açik gökyüzü gerektiren amatör astronomlar, için harika bir özellik, ama ayni zamanda gece gökyüzü zevk için geceleri onlarin kapi bakan isteyen herkes için geçerlidir.

Bu sicak hava tüm Tahmin edebileceginiz gibi, Phoenix kuru tarafinda olma egilimindedir. 7.7 inç olarak ölçüm yagis yillik ortalama miktari ile, en kurak ay Mayis ve Haziran aylarinda meydana ise en yagmur, sasirtici, Agustos ayinda düser, Aralik oldugunu kesfedeceksiniz. Bunun anlami bu yürüyüs ya da golf gibi açik hava etkinlikleri, burada bulunan iliman iklimde yil boyunca katilmak kolay olmasidir.

Bagil nem de hos bir düzeyde kalir. Geç ilkbahar ve erken yaz aylarinda düsük iken nem, en yüksek oldugu zaman kis ve bahar ile yaz sonunda bulunmaktadir. Bu disari ve hakkinda zaman hissediyorum nasil rahat dikkate alinarak çok önemli bir yönüdür. Dogu kiyisinda Sehirler, özellikle yaz aylarinda, yüksek nem ile bogulmus olma egilimindedir. Örnegin, Key West, Florida yüzde 80, ortalama bagil nem vardir. Sicak yaz sicakliklari ile birlikte, bir çalisma ya da sadece ayak islerini sehirde yürümek için gitmek istiyorsaniz hos olmayan, nemli ve yapis yapis bir süre yapar. Bu kadar sicak olmasina ragmen, isi kurudur, Phoenix bir sorun olmayacaktir egilimindedir.