satmak için ev fiyatlandirmak nasil

Fiyat Evinizi satmaya karar dikkate alinmasi gereken daha önemli bir faktördür. Bu alicilar bakacagiz ve büyük ölçüde basari orani belirleyecek budur. Bunun oldukça kisa bir süre için piyasada oturup çok yüksek ev fiyatlandirmak ve uygulanmakta olan bir azalma olmadan satmak asla. Ise Para disinda hile almak istemiyorum çünkü bazi saticilarin çok düsük satis konusunda kaygilari var ama uzmanlar ev yüksek fiyatli degilse de söz konusu olmamasi gerektigini öneriyoruz. Iyi bir anlasma ise birçok alici eve teklifler yerlestirir ve muhtemelen size ilk etapta her durumda soran vardi daha fazla olacaktir olmasidir.

Eger bir fiyat üzerinde karar vermeden önce elma ile elma karsilastirmak ve benzeri evler için satiyoruz ne kadar görmelisiniz. Eger ev disinda biraz aralikli bir kirsal alanda bulunan sürece bakiyor olmalidir araligi, ½ mil uzakta evden daha büyük degildir. Bazi mahalle faktörler evinizde maliyet degisebilir. Bunun bir örnegi, bir karayolu veya baska bir tarafina yerlestirilir edilmektedir. Bölünme bölgesinin bir tarafinda Evler önemli ölçüde daha pahali ya da diger tarafta daha ucuz fiyatli olabilir. Kare görüntüleri henüz ev satarken incelenmelidir baska faktördür.

Satilik su anda evleri etkisi ne kadar sizin için ev satmak için gidiyoruz tek sey olmamalidir. Ayrica, bu yapilmasi gereken izin ve ne kadar için faktörleri analiz etmek basariyla tamamlandi satis bakmak gerekir. Bakmak gereken bazi seyler ev aslinda piyasada ne kadar yer aldi ve o sirada fiyat indirimleri gerekirse satilan almak için. Gereksinim duydugunda yaptim, kaç ihtiyaç vardi belirlemek ve ne kadar tarafindan. Ayrica satmak ve bunun için akil toplamak yoktu evlerde bakin. Baskalarinin hatalarindan ders ise çok daha ev satisinda basari olasiligi artacaktir.

Bir ev bir teklif bir alici ödemek ne kadar bir göstergesidir ama bu teklif yerine konur sonra bir degerlendirme ev bir dizi faktöre dayali gerçekten deger ne kadar belirlemek için bir uzman tarafindan yürütülen olacak . Bunlardan biri kare görüntüleri oldugunu. Bu karsilastirma amaciyla sizinkine boyutu yakin evleri kullanacak bu tipik göre yaklasik% 25 ile gereklidir.

Bu veri tek bir konumda derlenmistir kez analiz zamani gelmistir. Siz de listelenen evlerini olan diger saticilarla rekabet gerekir. Alicilar diger ev ve daha iyi karsilastirilabilir oldugunu kaydinizi gelen mesaji almak gerekir. Küçük bir faktör kirmak ya da bir satis yapabilir. Eger satiyoruz pazar türü de dogru rekabetçi fiyatlarla ev ayarlamak için belirlenmelidir.