Shanghai gayrimenkul konut ve ticari properties_ en merkezi

Eger Sanghay’da gayrimenkul satin planliyorsaniz, o zaman seyler kapsamli bir bakis elde etmek için Sanghay özelliklerini hizli bir anket ve konut piyasasindaki yapmaniz gerekir. Sanghay dairenin fiyati degeri Sangay içinde önemli ölçüde degisir ve bu nedenle, Sanghay’da emlak piyasasi güncelleme kalmasi gerekir.

Son birkaç yil içinde, konut emlak piyasasi Olaganüstü artmisti. Yurtdisi sirketlerin birçok Çinli serbest ticaret politikasi nedeniyle islerini açmak için izin verilmesi, çünkü bu öncelikle. Bu Sanghay Emlak da, çünkü orta sinif grubunun gelirindeki artisin olaganüstü artis tanik oldugu burada bulmak için de önemlidir. Bu dogrudan tekrar yabanci çok uluslu sirketler Sangay kendi ofisleri açilmasi ve Çin vatandaslari için yakisikli ve kazançli maas paketi sunan yanittir.

Ancak, asagi tarafta var ortalama aylik ücretleri çekmek ücretlilerin büyük bir yigin, ve Sangay Emlak piyasasinda bir ev ya da daire satin almak için son derece zor olur bu durumda. Istatistikler neredeyse% 50 oraninda Shanghai konut artis fiyatlari her yil isaret ve hanelerin en orta maas grubunda çalisanlarin ait bu artis sonucu, ve onlara iyi bir ev kazanmak için böyle bir durumda zor olur kendileri için.

Sanghay’da bir ev satin almak için giderken, bu Shanghai konut emlak piyasasi hakkinda bilgi sahibi olan bir profesyonel ve sertifikali Sanghay Emlak ajan ise çok gereklidir. Kolayca düsük fiyatlar için konut gayrimenkul firsatlar yoluyla alabilirsiniz gibi avantaji saglayacaktir. Sadece baska bir yerde de emlak piyasasi gibi, Sangay gayrimenkul, özellikle konut emlak piyasasi, ayni zamanda konutun karar fiyatlarindaki vazgeçilmez bir rol oynayan birçok faktör tarafindan etkilenir. Eger gayrimenkul fiyatlari hakkinda bilgi güncel alacak profesyonel bir konut emlakçi hizmetleri kiralama zaman Sanghay Emlak piyasalari, bu nedenle sik sik degisiklik gösterir ve. Ayrica, ayni zamanda Sanghay’da konut gayrimenkul fiyatlarindaki yüksek artis gösteren hangi alanda tanimak istiyorum. Ayrica internet üzerinden alisveris karsilastirma yaptiktan sonra Sanghay’da konut satin alabilirsiniz.