zafer yükseklikleri – dubai spor sehirde lüks yasam tarzi

Dubai Sports City kalbinde yer alan, Zafer Heights gerçekten Dubai’de günlük yasam yeniden özel ve lüks villalar çarpici bir koleksiyon. Güvenli ve kapi halk içinde yer alan ve güzel çevre düzenlemesi ve yatistirici su özellikleri ile çevrili, Zafer Heights sakinlerinin her zaman hayal ettigim Dubai’de lüks yasam tarzi sunuyor.

Zafer Heights genis villalardan farkli townhouses kadar, konaklama seçenekleri sunmaktadir. Cesur Akdeniz ve klasik Avrupa tarzi kadar, otantik Ispanyol Endülüs kadar stilleri degisen tasarlanan, Zafer Heights her zevke ve bütçeye hitap konaklama vardir.

Zafer Heights ev tüm beklentilerinizi asan saglamak için teknoloji kaliteli parçalari ve devlet ile, akilda lüks bir yasam tarzi ile tasarlanmis ve tamamlanmistir. Zafer Heights her villa ve konak titizlikle sanat eglence merkezlerinin devletten lüks villa standart olarak gelen lüks Poggenphol mutfak kadar degisen, öncelikli olarak aile konfor ve yasam tarzi ile planlanmistir.

Tesisleri genis bir yelpazede her zaman hayal ettik yasam tarzi ile size ve ailenize saglamak üzere tasarlanmis Zafer Heights sakinleri için sunulmaktadir. Uluslararasi okullar, kresler, çocuk yuvalari ve her türlü ihtiyaç için yiyecek ve içecek saglamak çocuklar, iken kafeler, restoranlar ve sahil butikler için kullanilabilir mevcuttur.

Spor ve spor hayranlari için, Dubai Sports City her türlü gereksinimi karsilar. Sanat saglik durumu ve fitness tesisleri sakinleri aerobik stüdyosu, spor salonu ya da tenis kortu kendilerini test etmek için izin verir. Dinlenmek için tercih edenler için, lüks spa ve yüzme havuzlari günlük yasamin stresinden dinlenmek için izin verir.

Dubai Sports City spor takimlari ve olaylar dünyanin önde gelen bazi sakinleri erisim sunan, ayni zamanda dünyanin en iyi spor stadyum ve akademiler bazilarina ev sahipligi yapmaktadir. ICC Küresel Kriket Akademisi, Golf, David Lloyd Tenis Akademisi ve Manchester United Futbol Okullari Butch Harmon Okulu Dubai Sports City bulunmaktadir.

Zafer Heights, dünyanin önde gelen spor tesislerinden biri kapilarina üzerinde lüks konaklama essiz karisimi ile, gerçekten essiz ve arzulanan bir teklif. Ve seyrek Dubai Sports City, Zafer Heights en Dubai’de konut adresleri aranan biri olmaya hazirlaniyor gibi görünüyor arasinda olan genis ve lüks villa ve townhouses bu tür.