Bir mülkiyet denetim sirasinda arayan olmak isteyebilirsiniz ne.

Bir ev için arama ay sonra, nihayet ihtiyaçlariniza uygun bir ev kesfetti ve su anda size sözlesme altinda. Hemen hemen tüm gayrimenkul alim sözlesmeleri, bir durum tespiti vadeli izin orada bir kaçis madde var. Durum tespiti Eger satin konum özelligini iyi durumda oldugundan emin olmak için saglayacak bir zaman dönemdir. Durum tespiti asamasi boyunca, neredeyse tüm konut alici özelligi üzerinden tüm gidip satin var önce onlar ikamet ile herhangi bir sorun kesfedebilirsiniz görmek için yetenekli bir ev müfettisi aramak. Ama emlak alicilari bir dizi tam bir ev muayene boyunca yer aliyor, ve ben ne yapmaliyim bir sorun ne varsa, düsünüyorum?

Tüm bu sorular ajan ve ev müfettisi ile konusurken cevap, ama burada belki de hakkinda hissetmek isteyebilirsiniz seylerin bir dizi olabilir. emlak denetimler eyaletten eyalete ve müfettis gelen müfettis dalgalanma. Tatmin edici bir ev muayene almak için, normalde onlar onaylarlar ev müfettisleri hakkinda emlakçi konusmak için çok iyi bir hissiyat. Emlak uzmanlari normal olarak sevk ve sonra sunduklari teklifleri ayrintili bir fikir almak için bu müfettisler röportaj gereken bir çift favori müfettisleri var.

Bir ev müfettisi görüstüklerini zaman, sagladiklari hizmetler sizin istek için uygun olacak eger karar vermek için, burada düsünmek gerekir konularda aa az sayida bulunmaktadir. Onlar üyeleri, bu is olmustur yillarin sayisini ve disli ne tür onlar bulunmaktadir olan dernekler ne tür müfettis isteyiniz. Kendi raporlama nasil sorun ve fiyatlar tür kendi standart denetim özellikleri disinda saglayabilir diger ürünlerin yani sira standart bir muayene ile ilgili ne.

Bir ev müfettisi her zaman bir denetim boyunca incelemek gerektigini nesneler gibi temel, boya, dis cephe kaplamasi, çati ve duvarlari içinde gibi ev yapisal ögeleri içerir. Onlar peyzaj, siniflandirma, yükseklik, drenaj, çit, kaldirimlar, kapi ve pencereler de dahil olmak üzere dis bütünlügünü kontrol etmelisiniz. Diger temel evde muayene ögeleri sihhi tesisat, elektrik, beyaz esya, firin, klima, ve bir ev herhangi bir hareketli parça.

Evinizin muayene gerçeklestirilir sonra, gerekli düzeltmeleri kendiniz yaparak ya da ev satici fatura ayak gerektiren deger olup olmadigini belirlemek için size kalmis. Kendi kasabasinda normaldir ne hakkinda Emlakçi yardim isteyin ve size istedigi en iyi paketi tamir yerlesmek nasil görmek. Emlak denetimler gerçekten satin almak için muhtemeldir herhangi bir mülk üzerinde yapilmalidir, muayene gelip zaman büyük bir kabus kaydedebilirsiniz ve bir özelligi ile yanlis ne olabilir tahmin edemezsiniz.