böylece istiyorsun santa cruz california emlak yatirim

Eger gayrimenkul yatirim yeniyseniz, ilk mülk edinme ile ilgili korkular ve süpheler olan sadece beklenebilir. Ancak, asagidaki ipuçlarini göz önünde bulundurarak herhangi bir pahali bir hata islemekten sansini en aza indirebilirsiniz.

Hedefiniz belirlemek
Neden Santa Cruz Ca gayrimenkul yatirim kazanmakta ilgilenen? Aslinda yasamak için bir ev mi ariyorsunuz? Eger kar için satmak bir özellik ariyorsunuz ya da bunu izin alarak uzun vadeli gelir kazanç daha ilgileniyorsaniz edilir?

Bu ne istediginizi bilmek yeterli degil. Sizin ihtiyaçlariniz için en iyi Santa Cruz Ca gayrimenkul yatirim yapmak istiyorsaniz, size motivasyonlari de ne kurmaniz gerekir.

, düsük satin alma yüksek satmak
Kar degerlendirme baslatmak ve dogru fiyat ile bitmiyor. Bu sekilde geçmis baslar, size mülk satin almak için karar zaman. Belirli bir gayrimenkul alis ve satis kazanmak istiyorsaniz, dogru fiyata mal satin almaniz gerekir.

Deneyimsiz bir yatirimci daha yüksek bir kar elde etmek fiyat yükselterek düsünecek. Uzman yatirimci ancak is satis asamasinda önce yapilmalidir bilir. O o bir pazarlik fiyata mal satin ise daha fazla kar elde etmek için duruyor biliyor. O korkunç yüksek miktarda için satmaz bile, o hâlâ yatirim için gereginden fazla ödeme kaçinilmalidir sahip, digerlerinden daha fazla kazanabilirsiniz.

gelecekteki maliyetleri dikkate
, Diger taraftan, izin için bir Santa Cruz Ca gayrimenkul yatirim amaçli gayrimenkul ariyorsaniz, gelecekteki maliyetleri dikkate almak gerekir. Mülkiyet kapsamli yeniden veya yenileme gerektirir mi? Mülkiyet bakimi kolay olacak mi? Eger kiralik mesru teklif özellikleri için geçmek zorunda yasal gereklilikleri göz önünde bulundurun. Bir ev sahibi olmak belli sorumluluklari ile gelir ve onlar için hazir oldugunuzdan emin olmak zorunda.

Alaninda Zaman harcayin
Eger ev aramak için Santa Cruz bir yer ariyorsaniz Son olarak, bu alanda bazi gerçek zaman geçirmek için en iyisidir. Sadece ziyaret ve mülkiyet sahip ilk izlenimler böyle önemli bir karar temel yok.

Is ya da çocugunuzun okul olan yakinligi ya da mesafe düsünün. Bu park veya bahçe için yer olarak bir ev için tartismaya açik olmayan ihtiyaçlarini göz önünde bulundurun. Son olarak, çevrenizdeki insanlara düsünün. Eger gelecekte komsu olarak onlarla uyum içinde yasayan hayal edebiliyorum, o zaman sadece sizin için dogru yer bulmus olabilir.