emlak yönetim yazilimi seçerken göz önünde bulundurulmasi gereken

Uzun yillar boyunca, mülkiyet yöneticileri mülkiyet yönetimi hantal is tabi tutulmustur. Onlara yardim etmek dogru teknoloji olmadan, daha da elle yapmak zorunda evrak bir sürü ugrasmak zorunda aci baglanmistir. Ancak, bu konuda emlak yönetim yazilimi (PMS) her seyi degistirebilirsiniz. Gerekli olan tek sey onlar için çalisiyor dogru bir seçmektir.

Öncelikle, emlak yönetimi yazilimi mülkiyet yöneticileri ihtiyaçlari yani sira kiraci uygun vardir. Bunu yapmak için, mülkiyet yöneticileri yazilim sundugu özellikleri ile ihtiyaçlarina uygun olacaktir. Onlar muhasebe yöntemleri farkli türde destekler ve kiracilari bireysel hesaplarini yönetmek için büyük herhangi bir biçimde raporlar üretebilen bir muhasebe paketi içerebilir. Ayrica, onlari geç ödemeler konusunda kiraci hatirlatmak ve ayni zamanda veri depolama saglamak gibi son duyurular kira yardimci olur otomatik hatirlatmalar bu olabilir. Onlar onlar için niyetinde kullanimina bagli olarak seçebilirsiniz diger özellikleri vardir.

Daha sonra, yazilim güvenligi özelliklere sahip olmalidir. Her zaman güvenli olmasi gerekir gizli bilgiler içeren kayitlari tutmak olacak gibi bu çok önemlidir. Yazilim PMS gibi web-entegre yazilim bulunabilir veri aktarimi ve depolama için bir SSL sifreleme oldugundan emin olun. Bu uzak bir sitede bir sunucu üzerinden güvenli bir seyleri gizlemek yardimci olacaktir.

Ayrica, yazilim ucuz olmalidir. Bu gibi yazilim ile sorunu mülkiyet yöneticileri gelistiricinin sitesinden satin almak veya internet üzerinden her zaman onlari indirmek gerekir yükseltmeleri gerekir özellikle bu pahaliya mal olabilir. Herhangi bir yükseltme gerektirmez gibi PMS gibi üçüncü nesil web entegre yazilim mükemmel bir seçimdir neden olan internetten bunlari indirirken Ayrica, yükseltmeleri özellikle sorunlu olabilir. Bunun nedeni yükseltmeleri otomatik olarak her zaman içeri kullanici isaretleri yüklü olmasidir

Son olarak, yazilim bir müsteri destek olmalidir. Bu, özellikle yazilim uzmanlari olmayan mülkiyet yöneticileri için hayati önem tasimaktadir. Ilave bir özellik olarak sahip mülkiyet yöneticileri onlara yardimci olabilir insanlara konusundaki endiselerinizi gidermenize yardimci.

Bu nedenle, bir emlak yönetim yazilimi seçerken, mülkiyet yöneticileri kendi is onlara yardimci olacak bir yazilim araci olmasini istediginiz seyleri dikkatli bir sekilde düsünmek gerekir. Onlar yazilim onlar güvenlik ve müsteri destegi dahil olmak üzere kiralik emlak için gerekli gerekli özelliklere sahip oldugundan emin olmak gerekir. Mülkiyet yöneticileri çok para harcama gerek yoktur bu yüzden ucuz Ve eger onu incitmez. Sonuçta, bu konuda dogru bir tercih oldugunu!