en iyi avantaj evinize göstermek için nasil

Eger evinizi satmak ve ev hizli satmak gerekir karar istiyorsaniz, o zaman muhtemelen nasil en iyi avantaj evinizin gösterebilir soru. Dikkate birkaç sey vardir. Eger alici, AOS bakis açisi, hakim sizin yarda görünümünü ve evin kendisi evinizin bakmak gerekir her seyden önce. Sonra fiyata objektif bakmak o, Äôve koymak, bu evin degerini yeterli olmalidir. Ve son olarak daha fazla bi, AOT çok perspektif alici ev gösterilirken rahatsiz olmak. Bu kurallar bir ev satmak gerekir sahip olanlar için özellikle önemlidir.

Izin, AOS evinizin görünümünü baslar. Onlar evinizde geldiginde muhtemel alicilar gördügünüz ilk sey çünkü fren itiraz çok önemli aklinizda tutun. Müsteri olurdu, çünkü ayrintilara dikkatli olmalidir. Evinizin üzerinde boya eski ve unpleasing görünümlü ise,, yeniden evinizin boya zamani AOS, çim kesme bahçesinde temiz ve düzenli, komisyon çim geçen yilki yapraklari, o durumu vb tutmali.

Simdi ev için iyi içine bakmak, AOS ne yapilmasi gerektigi geçmek, izin. Bu, bu kirli iç çamasiri alicilar vazgeçirmek olacaktir banyo ya da yatak odasi yerde yatarken söylemek dogru AOS. Bu, ev iyice temizlemek için önemli AOS, bu havalandirin. Ayrica evcil hayvan ya da diger hos olmayan kokulari kokusu götürmek için yardimci olabilecek bir koku temizleyici veya eklentileri kokulu, kullanabilirsiniz. Bu alanlarda küçük bir çaba evinizin potansiyel deger artirabilir ve muhtemelen daha fazla müsteri çekmek aklinizda tutun.

Evinizin satis fiyati belirleyen önemli bir husustur oldugunu anlamalidir. O / o degeri ve pazar, daha iyi biliyor çünkü emlak ile danismalisiniz, kim, son derece ajanlar görüs dinlemek için tavsiye edilir yours.It karsilastirilabilir evleri hakkinda bilgiler getirerek yeterli bir fiyat yapmak yardimci olabilir senden daha. Genellikle ev sahibi evin degerlendirmek ve kendi herkes baska ama alicilar öyle olmayabilir çok daha fazla deger oldugunu düsünüyorum Eger bu gerçeklesirse.

Hala ev satan sorunlari olurdu durumda, olmamali, AOT umutsuzluga düstü. Bu, her zaman adres oldugunu söylemek dogru AOS bu yüzden evleri Florida (ya da bölgeler), sirketlerin satin çagirdi. Bu sirketlerin büyük bir arti hizli ve ciddi bir yenileme gerek kalmadan emlak satin olabilir.