north carolina emlak – daglar, sahil ve tütün yol

North Carolina sunmak çok sey var ve patlama yasiyor. North Carolina gayrimenkul de harekete geçti.

north carolina

North Carolina stilleri çesitli bir durumdur. Daglara bas ve çarpici sahne yasam daha yavas, yumusak ayak bulacaksiniz. ABD’de tüm Noel agaçlari 15 üzerinden yüzde saglanmasi, daglarin dolambaçli yollar küçük kasaba ve balikçilik, doga yürüyüsü ve kamp gibi açik hava etkinlikleri için sicak bir yatak, çam doludur. Ovalar içine bas asagi ve Duke ile kolej sicak bir yatak söz degil, ülkenin tütün merkezinde konum, Kuzey Carolina ve North Carolina State Üniversitesi’nde çok yakindan rekabet sicak kirmizi oldugu yer. Kiyisinda, küçük kasaba ve eglenceli alem güzel plaj alanlari bulacaksiniz. Kuzey Carolina yerler sürekli ülkede yasamak için en iyi yerler için ilk on siralamasinda görünür.

Charlotte

Charlotte son on yilda patladi ve simdi Kuzey Carolina en büyük sehridir oldu. Patlama sehrin güneyindeki bir ekonomik merkezi yapmak amaçlanmistir sehir liderler tarafindan dikkatli bir planlama ile olustu. Mahallelerde ilginç küçük dükkanlar ve alanlari içeren ragmen, bir bütün olarak sehrin baska bir yerde bulunan güney çekicilik yoksun. Modern bir güney kentinde yasamak istiyorsaniz, Charlotte iyi bir yerdir. Ancak bazilari, büyük gelisimi, ruhun sehri soydular vardir sikayetçi.

raleigh-durham

Kuzey Carolina Raleigh-Durham alan üniversite yasaminin sicak bir yatak. Duke Üniversitesi ve North Carolina Üniversitesi birbirinden kolayca ulasilabilecek bulunabilir. Rekabet baslasin. Bir kolej basketbol hayrani iseniz, bu alanda Kentucky Lexington ve Louisville arasindaki rekabet rakip.

Raleigh devlet ve güzel bir sehrin baskenti oldugunu. Ziyaret etmeden özellikle bir sey görmeye karsi yasam tarzi alma konusunda daha fazladir. Bölge genelinde Yürüyüs Charlotte kesfetmek gibi biraz hissediyorum, ama yine inceligini yerin ruh ile olacaktir. Çevredeki okullari ile, Raleigh-Durham alani genellikle yüksek ögrenim kurumlari ile bulmak benzersiz, eklektik bir üniversite bir atmosfere sahiptir.

north carolina gayrimenkul

North Carolina gayrimenkul oldukça makul fiyatli. Charlotte, bir müstakil ev mevcut konut bol 200.000 $ alaninda çalistirmak olacaktir. Eger Raleigh-Durham alani tercih ederseniz, belki 20.000 $ ortalama ev fiyatlarinda hafif bir artis bekleyebilirsiniz.

Kuzey Carolina Takdir oranlari az söylemek mütevazi. Charlotte ekonomik patlama ragmen, overbuilding kaynagi bol yol açmistir. 2005 yilinda, emlak gayrimenkul yaklasik alti yüzde bir oraninda deger kazandi.