ofis alani hakkinda ne diyor

Eger underproductive hissediyor musunuz? Sadece bulmak için, zamaninda isinizi tamamladiktan en iyi niyetleri var mi, bir kez daha, size organizasyon ve zaman yönetimi elde etmek için mücadele ediyoruz?

Eger öyleyse, bu karsilastiginiz gün ortasi kaza olmayabilir. Aslinda, San Antonio ofis alani yaraticiliginizi Ezici ve enerji bosaltma olabilir. Kisacasi, San Antonio da ofis verimliliginizi sabote olabilir!

San Antonio içinde ofis alani hayal yaratici ya da üretken alani degilse, bu sorunu gidermek için basit sey vardir:

• Ayni çalisma alani herkes için dogru olmadigini tanir – herkes ayni alanda yararlanacak çünkü San Antonio da ofis binanizin tüm diger ofisleri o zaman isareti eksik olabilir bir ayna görüntüsü ise, ne olursa olsun organize nasil ve konuksever öyle. San Antonio içinde ofis alani yeniden karar verirken, tipik bir is günü düsünün. Pazarlama, yönetim ya da yaratici projeler ele? Bir anda proje üzerinde ele yoksa kendiniz herhangi bir zamanda birden fazla proje hokkabazlik bulabilirim? Cevaplariniz büyük ölçüde ofis alani akisini baglidir.

• tek bir noktadan ofis alani bakma – Bunun yerine, ofis çevresinde bir yürüyüse ve her açidan inceleyin. Bu daha iyi çalisma aliskanliklari uygun San Antonio ofis alani yeniden düzenlemek için izin verebilir. Ayrica, en verimli sekilde alani kullanarak ve belirli alanlarda underutilizing olmadigindan emin olun.

• Bir “is daire” olun – Bu, masanizda otururken kollarinizi yayilan ve bir daire etrafinda dönen içerir. Eger günlük olarak gereken her seyi sizin uzanmis silah ulasilabilir olmalidir. Bu verimliligin artirilmasi ve stres seviyeleri azalan söz konusu oldugunda bu mucizeler yapacagiz.

• Masanizda kapali temizleyin – aninda bunalmis ve verimsiz hissetmek istiyorsaniz, çalisma pis bir masasi ile yapilan almaya çalisin. Iyi, günlük planlayici yatirim ve kagit parçalari ve post-it notlar ve masa kurtulmak, onlar basarmak olacak tek sey bir felaket. Simdi büro malzemeleri magazalarda gördügünüz tüm bu serin, örgütsel ürünleri satin almak için zaman olabilir. Bu magazalarin biri araciligiyla bir yürüyüse çikin ve sik görünümlü sirasinda düzenleyebilirsiniz tüm fantastik yolu kesfetmek.

• Depolama mantikli olun – düzenlerken, dikkate bazi malzemeleri kullanmak hangi kullanim sikligi alir. Diger malzemeler baska bir yerde saklanabilir sirasinda korkutur veya daginikligi hissi yaratmamasi için diger bir deyisle, malzeme referans sik gözden uzak tercihen, emrinde olmalidir.

• sizin yarariniza pencere kullanin – San Antonio ofis alani için bir pencere sahip olacak kadar sansli iseniz, sizin yarariniza kullanabilirsiniz! Dogal isik içeri parlaklik enerji ve ruh düzeyleri için merak eger Bunun yerine dogal isik için geri dönüm, izin.