Pittsburgh pek çok yönden benzersizdir

“Pittsburghese” benzersiz Pittsburgh sakinleri tarafindan kullanilan bir lehçesi oldugunu. Ya bir Galler ya da Dogu Avrupa kökenli öneririz onun kesik kesik ritimleri ile ünlü. Ülke genelinde gerçekten farkli, bu halk ile etkilesim ve Pittsburgh dairelerin birinde kalarak deneyimli gereken bir lehçesi oldugunu.

Lehçe daha fazla, Pittsburgh da tek bir ABD Sayim Bürosuna ait olmayan essiz bir kültürel kimlik olmasi ile taninir. Bu Beyazlar olusan 2 milyon sakinleri ile iyi doldurulur toplum var, Siyahlar, Ispanyollarin, is için 1800’lerin sirasinda ülkede bir süre göç sayisinda Avrupalilar daha fazla ile Asyalilar ve diger Pasifik Adalarinda. Bu “Köprüler Sehri” bir ev yapmis pek çok farkli kültürlerin bir patchwork var.

Bu nedenle, sehir de sömürgecilerin arazi yeniden kesfedilen önce ilk yillarinda kadar uzanir tarihinin zengindir. Çok Prehistorik döneme ulasmak da dahil olmak üzere bu eski hesaplarin gibi Andy Warhol Müzesi, Sanat Carnegie Museum, Frick Sanat ve Historical Center ve daha birçok gibi sehrin müzelerde bulunmaktadir. Pittsburgh bir daire kalirken görülmeye deger birçok tarihi yerleri vardir.

Bu ancak tüm bunlara ragmen, bir gezi kentin ünlü yiyecek ve içecek denemek olmadan asla. Pittsburgh Bu Italyan ekmegi iki adet dilimleme ve lahana salatasi ve patates kizartmasi ile yükleyerek yapilir Primanti sandviç denilen Primanti Bros restoranda sehrin en lezzetli sandviç payinizi yemek anlamina gelir. Bu içecek söz konusu oldugunda, ancak, kent kahve ve bira ile ünlüdür. Highland Park Enrico TAZZO d’Oro, Oakland Kiva Han, Kahve Tren Squirrel Hill ve Shadyside, sehir etrafinda çesitli yerlerde sehir Pittsburgh ve Crazy Mocha Nicholas Kahve: en lezzetli kahve yani çesitli yerlerde servis edilir. En iyi bira Kuzey Yan ve Pittsburgh Penn Brewery olan kentin ünlü bira sirketleri geliyor.

Benzersiz bir deneyim yasamanizi istiyorsaniz, Pittsburgh yerdir! Bu ülkenin geri kalanindan farkli bir tür lehçesi bir tek, bir olaganüstü yiyecek ve içecekler ile birlikte kültür eklektik bir karisimi vardir. Pittsburgh gerçekten bir sonraki tatil geçirmek için dikkate deger bir yerdir. Pittsburgh birçok daire için rezervasyon yapin ve sizin için aradiginiz benzersiz bir deneyim olsun.