toronto, AOS harbourfront birlikte yeni konut gelismeler

Toronto, AOS kiyi alani en her yerde sehir yerlerde yasadiktan sonra aranan biridir. Bu alanda devremülkler kentin siluetini ve Ontario Gölü hem de nefes kesici manzarasina sahiptir. Orada, oldukça ne limanin rahatlatici manzaralari ve Toronto Island ve keyifli ileri geri su trafik dahil olmak üzere ötesine bakmak ve alabilir merkezi bir konumda bir ev gibi AOS sey. Burada bir gerçeklik yasayan liman yapmak için firsat vermek en yeni gelismeler bazilaridir.

WaterParkCity: gölde Bir apartman gelistirme su yansitmalidir ve WaterParkCity bunu saglar. Binanin sivi tasarimi sadece ötesinde Ontario Gölü çarpici varligi ile sorunsuz bir sekilde karistirir. Bu binanin doluluk 2005 yilinda basladi. Gelisme 38 katli oldugunu ve bu 24 saat concierge hizmeti ve nefes kesici bir lobi olarak lüks bir bina, beklediginiz tüm olanaklar içerir. Üye Club Oasis dünya çapinda bir saglik spa yararlari zevk ve mutfak ve bir salon alani içeren parti odasi yararlanabilirsiniz. En önemlisi etkileyici WaterParkCity çati bahçeleri, konut sahipleri spa, rafine bir atmosfer ve manzarasinin keyfini çikarabilirsiniz cennet, gerçek bir yansimasidir.

Atlantis: Atlantis konut gelistirme harbourfront alani oldukça benzersizdir. Binanin tasarimcilari yedi katli taban ve 28 katli, Äústack, AU ile, bir teknenin temel sekli çogaltir bir bina ile limanin atmosferi tamamlamak için seçti. Atlantis sakinleri de WaterParkCity, AOS Club Oasis ve yönetim kurulu odasi alanlara erisebilirsiniz.

Kova: Kova WaterParkCity tasariminda üçüncü asamada, sadece 12 katli daha kisa bir gelismedir. Kova bina sakinleri Club Oasis ve çati bahçeleri için erisim keyfine varacaksiniz.

Breeze: Breeze apartman kompleksi Etobicoke Waterview toplumda dördüncü asamasidir. Bu çarpici kompleksinin ilk kule 29 kat artacak ve 16 katli yükselen küçük bir kule ile tamamlanacaktir. Iki bina her kinamak göl manzarasi, sehir, ve zemin ile genis teraslar yer alacak. Özellikleri concierge hizmeti, bilardo odalari ve peyzajli teras yer alacak. Breeze Kulübü spa jakuzi, sauna, tam bir fitness merkezi ve tüm gölünün muhtesem tam cam manzarali kapali yüzme havuzu, içerecektir.

Toronto, size Kiyida yasamak için pek çok yeni ve gelismekte olan imkanlari ile, Äôll sadece bir yelkenli yat veya bir güç tekne satin almaya karar vermeniz gerekir.