Kosta Rika gayrimenkul büyüme olaganüstü

Birçok yerli birkaç yil önce 6.000 $ ‘arazi çok satin alinan ve yakin zamanda 50.000 $ veya daha fazla satti onlarin kapi komsusu, hikayeleri paylasmak için istekli. Herhangi bir sekilde bu çerçeve, Kosta Rika emlak piyasasi sadece düz sicaktir.

Hatta New York Times kadar atlama ve Kosta Rika gelisen gayrimenkul piyasasinin haber aliyor. Yeni bir makalede, Times muhabiri Janelle Brown, son üç ila bes yil içinde Kosta Rika kendi gayrimenkul yatirimlari bir öldürme yapmisti bireylerin bir dizi çekti. Her hikaye gibi az 50.000 $ karsiliginda satin alinan birçok özellikleri ile, yatirimcilar için deger olaganüstü kazançlari belirtilen ve kisa bir süre sonra $ 500.000 ‘satti. Emlak Chris Mailloux seklindeki sözleri kaydedildi “son üç yil içinde degeri dört kat degil bir çok sol yok.”

Eger Kosta Rika emlak yatirim büyük ne olabilir daha fazla kanit istiyorsaniz, yapmaniz gereken tüm pratik Kosta Rika bitki ve bölünmeler baslatmak için çalisan yabanci sirketlerin yüzlerce bakmak. Eger ve San Jose dayanmaktadir bulmak olacak sirketlerin sadece çat pat Sony, IBM, Chiquita, Dole, Procter & Gamble, Excedrin ve Intel bulunmaktadir. Ama yine de Cisco benzeri büyüme-sirketler su anda Kosta Rika is için açilis on yillik yildönümlerini kutlayan ve güçlü büyümeye devam etmektedir için bol bol yer yok oldugunu düsünmüyorum.

Bunlarin yani sira büyük sirketlerin, uluslararasi alanda pek çok önemli kisi gizlice Kosta Rika emlak yatirim olmustur. Steve Case, multi-milyar dolarlik sirket AOL kurucusu, Kosta Rika mülk sahibi.

Lüks devremülkler su anda 300.000 $ yukari için satiyoruz, olurdu özellikleri sadece birkaç yil önce bu sadece bir kismini maliyet. Ekoturizm artis ve adaçayi, Kosta Rika düsük maliyetli seçmeli ameliyatlari, multi-milyon dolarlik lüks suit bina, hizla fiskiran arayan yabancilarin akini yararlanmak için istekli yeni otel zincirleri, sadece bir yil önce orada hiçbir yerde ekonomik hayatin isareti.

Sürekli yükselen emlak degerleri sadece bir tesadüftü degildir. Kosta Rika hizli onun dostu, iyi egitimli insanlar (onlarin okuma-yazma orani% 96 asan), onun üstün tibbi hizmetler ve dogal güzelligi için uluslararasi ün kazaniyor. Kosta Rika turizm ve ticari olanaklar büyüdükçe, Kosta Rika tasinmaz fiyati bugünün ekonomisi için mükemmel bir yatirim yapmak, artmaya devam edecek.

david Løvendahl, Kosta vista pazarlama