ne bir müsteri bir ev satin almak yapar

Tüm yeni ev alisveris esit yaratilmistir. Yeni yapilan bir çalismada yeni bir ev alisveris tercihlerini bölgesel farklilik bulundu, ama daha çok yasam asamasinda, aile makyaj tarafindan ve onlarin birinci veya ikinci ev satin alma olup olmadigini. Iste bazi sonuçlar bir bakalim:

bölgesel farkliliklar

Yeni bir ev içinde alisveris tercihleri, bölgelere göre farklilik özellikle mutfak,. Bati’da alisveris boyunca dogal malzemeler dahil evleri tercih ediyor. Bati ve Ortabati hem alisveris dogal isik bollugu ile evler istiyorum. Merillat kabini tarafindan yürütülen çalisma, isik dogal çevre optimize etmek istediginiz kasvetli kis ve Colorado alisveris deneyimi Ohio evde alisveris için özellikle önemli oldugunu bulundu.

Güneydogu’da yeni ev alisveris özel kabini ilgi büyük bir ifade. Onlar mutfak dolaplari birçok dekoratif ayrintilari istiyorum.

yasam faz farki

• Bos Nesters-Öncelikler çocuklu bos nesters ve aileler arasinda farklilik gösterir. Bos nesters pek çogu son ev satin yana, ödün vermeden “tam dolu” bir ev istiyorum egilimindedir. Ama erisilebilirlik, bakim ve eglendirmek için oda kolayligi da önemlidir. “Ben bunu dikkat çekmek degil, böylece büyük bir sey istemiyorum, ama yeterince büyük bu yüzden bizim arkadaslar ve aile eglendirmek,” Colorado bir alisveris söyledi. Kuzey Carolina Bir alisveris “olasi bir evin düzeni bizim için önemlidir. Biz daha sonraki yillarda merdiven tirmanmak zorunda istemiyorum” dedi.

• Çocuklu aileler-aileler Büyüyen birlikte aile zaman hem de elverisli yeni bir ev istiyorum egiliminde “çocuk kontrolü.” Büyüyen bir aile için düzeni ve tasarim tercihleri ??henüz ayni zamanda ödev, yemek, televizyon ya da okuma izlemek gibi faaliyetlerini yürütmek araya bütün aile için bir yer dahil.

Küçük çocuklu aileler, aile büyüdükçe büyür bir ortam olarak bir ev gördü. Onlar çocuklar izlemek için bahçesinde karsi karsiya bir mutfak penceresinden tercih ederim. Alisveris yapanlar da bir mutfak ada olmasi gibi onlar mutfak komuta merkezi olarak kullanabilirsiniz. “Ben yemek oldugum sürece bir mutfak ada ile, çocuklar göz kulak olabilir,” Kuzey Carolina’da bir alisveris söyledi.

ilk ev satin alma …

Katilimcilarin tamamina yakini, onlarin yasam ihtiyaçlarini yansitan bir ev bulmak biraz daha fazla para ve zaman geçirdim diledi. “Geriye baktigimda, ben daha geçirdi ve bu kadar küçük bir ev satin aksine biz, biraz daha içine büyüdügümüz bir sey var ki,” Ohio’da bir alisveris söyledi.

Birçok alisveris ayni zamanda ilk ev için daha fazla zaman alisveris almis söyledi.