ögrenciler için kinamak

Bazi üniversite ögrencileri kendi okul kampüsünde yurtlarda yasayan tercih ederim. Çogu zaman olsa da, üniversite deneyiminin bir parçasi kendilerine ait bir yerde, kampüs disi yasayan içerir. Bazilari için, bir müstakil ev anlamina gelir. Ama sik sik, ögrencilerin kinamak yasamak seçerler. Bu konuda düsünüyorsaniz, mantikli – kinamak birçok kolej ve üniversite bulunmaktadir nerede kentsel alanlarda, yogun olma egilimindedir.

Kinamak ögrenciler için mantikli birçok nedeni vardir. Iste birkaçi:

Okula yakin
Daireler kendi araç olmayan ögrenciler için özellikle çekici. Kinamak okuldan yürüme mesafesinde degilse, bu toplu tasima yakin oldugu muhtemeldir olmasidir. Sehir bagli olarak, bu otobüs ya da hafif rayli içerebilir. Ve bu kolej veya üniversite hatta normal bir duragidir çok muhtemeldir.

Minimum bakim
Komisyon orada birakir olmadigindan, çim biçmek, ya da kinamak yasayan insanlar için kürek kar, diger seyler için daha fazla zaman vardir. Ögrenciler için, bu ödev, veya tam projeler yapmak, çalismak için daha fazla zaman anlamina gelir. Sonuçta, bu ne üniversite, tüm hakkinda dogru olan?

uygun
Ögrencilerin okula geri dönmek profesyoneller sürece, muhtemelen bir konut kendilerini almak için yeterli para yok. Ama ebeveynleri olabilir, ve kinamak müstakil evler daha uygun bulunmaktadir. Bir konut satin alma, gayrimenkul yatirim yapmak isteyen bazi ebeveynler için mantikli. Onlar okula gitmek diger ögrencilere daha sonra onlarin çocuklari için kira, ve olabilir. Ögrenciler sadece bir yer kiralamak planliyorsaniz Öte yandan, onlar bir ev daha bir konut kiralamak daha ucuzdur bulabilirsiniz.

güvenli
Üniversiteye gidiyor genellikle ögrencilerin gerçekten uzak ebeveynlerden olan ilk kez. Komsular yakin ve birçok konut binalari güvenlik çesit var çünkü onlar, bir kinamak binada daha güvenli yasam hissedebilirsiniz. Bu bilgi büyük olasilikla çok, ebeveynlerin konfor ekstra bir önlem verir.

kolayliklar
Konut binalari havuzu ve fitness salonlari gibi seyler de dahil olmak üzere aktivite, dolu. Bu özellikle siki bir bütçe var ögrenciler için, iyi bir anlasma. Muhtemelen bir spor salonunda bir üyelik göze alamaz, ama bir kinamak yasiyor, onlar kendi bina tüm olanaklara erisebilirsiniz.

seçenekleri
Birçok üniversite ögrencileri oda arkadasi olan hoslaniyor. Ama digerleri kendi baslarina yasamayi tercih. Bir evde yasamak istiyorsaniz, büyük olasilikla ikinci çogu için bir seçenek degildir. Ama muhtemelen bir stüdyo veya tek yatak odali konut kiralamak göze olabilir. Ögrencilerin bir oda arkadasi ya da iki istiyorsaniz Öte yandan, iki ya da üç yatak odasi bir kinamak bulabilirsiniz.