okyanus lüks hayat

Bu lüks okyanus tarafi mutluluk bir yasam söz konusu oldugunda, çogu insan hemen Miami, Florida düsünüyorum. Bu canli gece hayati ile, ya, herhangi bir merak mi, butik tasarimci frocks, dünya standartlarinda yemek seçenekleri ve bozulmamis kiyi seridi ile doldurulmus? Bu zengin için oyun alani, hem de sessiz, günes bulanmis yasam isteyenler için bir cennettir.

Gayrimenkul tatil tarzi devremülkler, özel plaj evleri, ve kesinlikle herkes için bir sey sunan karma kullanimli topluluklarla, Miami bölgesinde hareket gerçekten. En popüler seçenek bahçe isi, bakim sorunlarini ve pahali ev onarim projeleri kinamak yasam serbest gibi görünüyor. Herkes için hayat olmayabilir, ama kesinlikle dikkate almak bir seçenek!

Florida kiyilarinda nokta birçok olasilik arasinda, zengin Mei kesinlikle göz için ön kosucu biridir. Bu olaganüstü sahil özelligi yaraticilari lüks kucaginda bir hayat sunan hiçbir masraf bagisladi. Yapi malzemelerinin çogu yüksek artis yüce rahatlama ödünç ayri bir Oriental vibe veren, dogudan ithal edildi.

Tesiste Asya-ilham Tea Lounge sahiptir, bir Zen Kütüphane, bir, her heves hitap spa, yoga stüdyolari ve özel masaj odalari, buhar odasi ve dolap ile bir Technogym Spor tesisi.

Gevseme nihai için, bir lagün tarzi bir havuz yemyesil, tropik bahçeler ile çevre ve Atlantik Okyanusu kapsamli bir görünüm sunan, vardir.

Kat olanaklar tamamen dinlenmek için ihtiyaci karsilamak için yeterli degildir, o konut kesinlikle tasariyi uygun olacaktir. Her birim sakin ve bir Zen gibi devlet ilham kaynagi olacak egzotik sert ve kumaslarla, ayri bir Oriental vibe ile tasarlanmistir. Su akan mülkiyet, hem de parlak cam ve bastirilmis aydinlatma boyunca bir tema.

Her birim, uydu televizyon, süper hizli internet baglantisi, sesli mesaj hizmeti ve video kütüphanesi için fiber optik baglantilari gibi bazi inanilmaz ileri teknoloji sahiptir.

Mutfak ve banyo kalin aksan ve tasarimci demirbaslar ile, hiçbiri ikinci. Her özellik nihai konfor, rahatlik, ve akilda gevseme ile tasarlanmistir.

Eger apartman yasam ne arzu olduguna karar verirseniz, o zaman en iyi lüks apartman satis konusunda uzmanlasmis bir emlakçi ile temasa geçerek hizmet ediyoruz. Ajan satin alma, hem de konut yasam ile gelen herhangi bir kural ve düzenlemelere katilan herhangi bir ekstra ücret farkinda yapabilirsiniz. Çok geçmeden, youÕll günesli kiyisinda yeni, stressiz bir yasam zevk!