satis faktörler için arazi satin alma teklifi koymadan önce dikkate

Eger satilik arsa satin almak istiyor musunuz? Bir arama çevrimiçi yapmak birkaç seçenek elde muhtemeldir ve bu iyi. Ama satin alma teklifi yapmadan önce, öncelikle dikkate almak gereken bazi önemli noktalar bulunmaktadir.

Kullanin: satilik arsa incelerken her zaman dikkate kullanim alir. Çogu kisi bir ev insa veya imal ev yerlestirmek için bu özelligi kullanabilirsiniz olsa da, baska fikirleri olabilir. Bir dere balikçilik için güzel özelligi üzerinden çalisir? Avcilik için mükemmel arsa mi?

Konut: Daha önce belirtildigi gibi, çogu kisi bir ev insa etmek satilik arazi satin. Bu harika, ama bunun için arazi idealdir? Kenara (pahali olabilir) iyi ve fosseptik yüklü olmasi gerekebilir gerçeginden, bir ev temel için yeterince kararli ülkesidir? Sadece bakarak en iyi yargiç degildir. Bu rehberlik için profesyonel bir ev üreticisi ya da arazi bilirkisi çagrida önerilir.

Maliyet: Eger satin almak için ariyor satilik arazi ile ne yapmak niyetinde bilerek sonra, bu maliyetleri dikkate almak zamani gelmistir. Tahmin edebileceginiz gibi ava ya da balik için özellik kullanmak istiyorsaniz, genel maliyeti çok daha az olacaktir. Bir ev insa etmek niyetinde Ancak, bu maliyet dikkate alinmalidir. Her zaman satis için gerçek arazi sadece fiyat daha düsünün. Sirayla tüm mali veya bütçe almiyor olarak, bir arsa ile sonuna kadar ama onunla birlikte gitmek için evden göze mümkün olmayabilir.

Ücretsiz ve Clear: Ne yazik ki, günümüz ekonomisinde size gecikmis vergi ve rehin endise gerekiyor. Birçok Amerikali faturalarini ödeyemeyen ve bu satilik arsa bazi dönüm için bir sorun yaratir. Herhangi bir uzak devam olmak, satis fiyati ve tek basina satis fiyati sorumlu olmasini saglamak. Arka vergi mülkiyet veya haciz alacakli tarafindan alindigi borçlu oldugunu isaret bulmuyorum.

Yer: ülke genelinde pek çok kasaba ve köylerde birkaç yil önce bir konut patlamasi yasadi. Bu birçok alanda satisa bos arsalar sayisini azaltti. Eger küçük bir kasabada 50 seçenek olmayabilir da, 5 ile 10 arasinda herhangi bir yerde olmalidir. Bu tek bos uygun mal veya bütçeniz dahilinde oldugu için bir satin alma yapmak için seçmeyin. Akilda yer tutun. Bu ülkede disari olmak ya da magazalar, benzin istasyonlari ve postane kolay erisim nerede kasaba veya köy, yakin olmak istersiniz sakincasi var mi?

Simdi göz önünde bulundurmaniz gereken bazi arazi satin alma yönleri ile bilgi sahibi oldugunuz, sizin emlak arama baslatmak için hazir misiniz?