Yeni bir ev satin alma etmeniz gerekiyor

Yeni bir ev satin alirken, dikkate alinmasi gereken pek çok sey vardir. Tabii, tasarim ve yükseltmeleri düsünebilirsiniz, ama ayni zamanda bir konut yeni veya mevcut bir olup olmadigini dikkate almak isteyeceksiniz. Yeni bir ev satin alirsaniz, evde yasayan tek kisi olacaktir. Yeni bir tane satin alirsaniz, olusturucu arastirmak için zaman ayirin. Bunlar evin insaat kontrolünde olan ve olusturucu tamamladi geçmis projeler hakkinda bilgi alin. Nitelikli üreticisi o yarattigi topluluklarin adlarini saglamak için istekli olmalidir. Bu topluluklar ziyaret edin ve onlarin yeni konut gibi nasil ev sahibi pek çok sorun.

Birçok ev sahibi yarim kalmis bir toplumda ilk ev satin olmadigini göstermektedir. Toplum güzellesmek olmayabilir ve yarim bitmis bir toplumda ve azalmis deger bir ev ile sikismis olacak. Çogu ilk kez ev sahibi zaten kurulmus veya tamamlanmasi yakin olan bir toplumda bir ev için bakmak gerekir. Bir ev turne, sizin gibi olanlar fotograf çekmek. Sizin gibi ve bir toplum içinde bir ev satin house.If hakkinda sevmedigim her seyi yazin, size çevresinde kontrol emin olun. Yerel okullar iyi? Bölgede herhangi bir suç var mi? Eger çalismak için kabul edilebilir olup olmadigini belirlemek için gidip zamani belirlemek emin olun. Bu size yasadigimiz istediginiz bir topluluk olup olmadigini görmek için kendi üzerinde arastirma yapmak

Yeni veya mevcut ev satin almadan önce, bunu kontrol oldugundan emin olun. Kendi lisansli müfettis kiralama ve satin alma öncesinde ev bakmak için ona sorun. Müfettis durumunda evinize herhangi bir potansiyel sorunlar var, size bildirebilirsiniz. Herhangi bir yetkili üreticisi kendi müfettis getirmek saglayacaktir. Buna ek olarak, kendi denetim yapmak. Su basinci, performans ve drenaj belirlemek için mutfak, banyo ve çamasir üzerinde musluklar açin. Bu ihtiyaçlariniz için yeterli yeterli olup olmadigini orada bir sicak su sistemi ve olmadigini kontrol edin. Bir baskin sicak su sistemi yerine pahali ve seni koymak bir sey degildir çünkü Ayrica, sistemde sizinti, pas ve yas olup olmadigini görmek için kontrol edin. Yalitim durumunu görmek için menhol göz atin. Iyi izolasyon elektrik faturalari üzerinde yüzlerce dolar kaydedebilirsiniz. Kapi sopa duvarlarinda ya da eger herhangi bir büyük çatlaklar varsa bu büyük bir sorun olabilir, çünkü, dikkat edin, ev sahibi sigorta kapsaminda degildir. Ayrica, son zamanlarda boyali ya da olup olmadigini fark almak.

Eger istiyorum ikamet ne tür hakkinda çok bilinçli kararlar yapmak zorunda, çünkü bir konut satin almak kolay bir is degildir. Acele etmeyin ve birkaç ev görmek ve mahallelerde arastirma. Ayrica, zaman ve para harcamak ve bakimli ev satin emin olmak için bagimsiz bir müfettis kiralama.