yesil gayrimenkul yasam avantajlari

Hepimiz gayrimenkul ne demek biliyorum ama nasil bir çogunuz tam yesil gayrimenkul anlami nedir biliyor musun? Bugün Utah emlak fiyatlari gibi asiri bir hizla büyüyor ve Ogden, Roy ve Salt Lake gibi sehirlerde bu en görebilirsiniz, ancak bu sehirlerde binalarin çevre dostu yöntemlerle gelistirilmis oldugunu görebilirsiniz?

yesil evler veya yesil gayrimenkul nedir?

Insaat ve gelistirme bina teknolojisi bir tür kullanildiginda hangi ile su tasarrufu ve enerji yesil gayrimenkul denir yardimci olur. Bir bina insa bir kez çevre dostu yaklasim kullanilan yesil gayrimenkul sevk edilebilir ya da enerji verimliligi üzerinde olumlu etkisi vardir söyleyebiliriz.

Ancak, sadece birkaç insaat sirketleri ev bina yesil gayrimenkul kavrami kullaniyor arastirma var ne dayanmaktadir. Yesil bina gelisimi söz konusu oldugunda bugüne kadar, Ogden ve Tuz Gölü gibi sehirlerde en güzel örnekleridir.

yesil gayrimenkul faydalari

Bu ahsap döseme ve gazete izolasyon gibi seyler sadece yapilmis yesil binada kullanmak olabilir ürünlerden bazilaridir yasadigimiz için enerji tasarrufu ve saglikli gibi yesil evlerin * satis keskin emlak piyasasi artis çevre dostu malzeme

* Yesil evler sahip oldugu dogal aydinlatma ile, ev sahibi gündüz enerji kullanimi tasarrufu yardimci olacaktir. Bu, pencere ya da tepe gibi, her iki durumda da gerçeklestirilebilir.

Bu rüzgar ve enerji tüketimini azaltmaya yardimci olabilir günes enerjisi gibi * Dogal enerji sistemi, sizin yesil gayrimenkul bina planlari dahil edilebilir. Enerji kaynaklarinin bu tür artik yaygin en çok ev sahibi tarafindan ülke genelinde kullanilmaktadir. Üreticileri ne konuma göre kurulacak en iyi enerji sistemi olup olmadigini istemek için mükemmel.

* Evinizin içindeki hava disaridaki havanin göre çok zararli oldugunu bilmiyordum gibi. Bir gerçektir, hava oldugunu, biz içeriden nefes disariya göre 2-3 kat daha kötü olmakla birlikte, taze iç hava yesil binalar ile yasanir.

Yesil ev gelistirmede en önemli faktörlerden * Bir konumudur. Önemli yerleri ve marketler, bankalar, marketler ve okullar gibi isyerlerinde degil o kadar olmalidir.

Eger yesil gayrimenkul ev olusturmaya baslamak nasil fikir sinirli var. Kendi arastirma yapmak ve bir yesil ev dönüstürmek ya da insa etmek için nasil adimlar, tasarim, malzeme ve teknikleri görebilirsiniz. Onlar size bu konuda yardimci olabilir Ayrica yesil ev kavramlari ile uzman en yakin insaatçilar için yardim isteyebilirsiniz, isteyin